Czy korzystniej jest otrzymać tysiąc złotych dzisiaj, czy tysiąc dwieście za rok? Czy NewConnect to nazwa firmy telekomunikacyjnej, a WIG20 to nowa gra komputerowa? Czy Polacy rozumieją zasady i mechanizmy rządzące gospodarką
Krótka i łagodna zima oraz relatywnie wczesne zakończenie sezonu grzewczego spowodowały, że prace związane z realizacją największej w historii województwa śląskiego modernizacji sieci ciepłowniczej w wielu obszarach wyprzed
Zabawa, konkursy, upominki – jak co roku ENERGA ma dla dzieci z okazji ich święta wiele atrakcji. Festyn z Naszym Miastem 29 maja od godziny 16-tej na tarasie Spółdzielczego Domu Kultury (Płock, ul. Krzywoustego) i t
Trwa wielka wymiana liczników – wszyscy odbiorcy biznesowi z grup taryfowych A, B, C2x przyłączeni do sieci ENERGA-OPERATOR do końca roku będą mieli zainstalowane nowoczesne układy pomiarowe umożliwiające zdalną k
Oględziny sieci z lotu ptaka przynoszą bardzo dobre efekty i pozwalają na szybszą identyfikację słabych miejsc w sieci ? ocenia ENERGA-Operator. Tylko w tym roku z lotu ptaka zbadano juz 5300 km sieci. Spółka koncentruje się
Budowa bloku gazowo ? parowego o mocy 450 MW w Elektrociepłowni Stalowa Wola ? największej w Polsce elektrociepłowni gazowej ? osiągnęła kluczową fazę montażu urządzeń produkcyjnych. W poniedziałek 28 kwietnia teren budowy
Zamek Książ w Wałbrzychu, trzeci co do wielkości zamek w Polsce, od 19 stycznia będzie miał nowoczesną i niezwykle efektowną iluminację. Tajemnica oświetlenia tkwi m.in. w barwie zastosowanego światła, która zbliżona jest
13 kwietnia Kazimierz Grzechnik został odwołany przez Walne Zgromadzenie spółki z funkcji prezesa zarządu TAURON Wydobycie. W tym samym dniu wiceprezes zarządu Jerzy Wróbel złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Obecnie z
Przychody Grupy TAURON w 2011 r. wyniosły blisko 20,8 mld zł. Po doprowadzeniu do porównywalności[1] sprzedaż Grupy wyniosłaby około 16,4 mld zł, co oznacza wzrost o 6,3 proc. w porównaniu do 2010 r., kiedy to TAURON wyprac
Prawie 100 tysięcy mieszkańców Śląska wzięło udział w Pierwszym Śląskim Spisie Energetycznym. Odpowiadali na pytania dotyczące swoich oczekiwań związanych z korzystaniem z energii elektrycznej. To pierwsze tego typu