?Przedstawiciele zarządu TAURON Polska Energia oraz Rady Społecznej, reprezentującej organizacje związkowe grupy kapitałowej, porozumieli się 11 lipca w sprawie zasad kształtowania wynagrodzeń w spółkach zależnych. Ust
Inwestycje w rozwój i modernizację sieci elektroenergetycznej oraz budowa przyłączeniowa infrastruktury energetycznej w koszalińskim Oddziale ENERGA- OPERATOR SA pochłoną w roku 2009 ponad 69 milionów złotych, czyl
Grupa TAURON po zakończeniu pierwszego programu poprawy efektywności, który przyniósł 1 mld zł redukcji kosztów operacyjnych w latach 2010-2012, rozpoczyna podobną inicjatywę. Jej realizacja w latach 2013-2015 ma przynieść o
Sterowanie przesyłem energii elektrycznej z jednego miejsca, niezwykle ważne m. in. w czasie rozległych awarii wywołanych klęskami żywiołowymi, to jedna z zalet właśnie uruchomionej Centralnej Dyspozycji Mocy Energi-Operator.
?TAURON EKO Premium, ekologiczny produkt TAURONA, otrzymał nagrodę Ekolaur Dekady Polskiej Izby Ekologii. W 2010 roku w kategorii „Ekoprodukt wykorzystywany w przemyśle i budownictwie” Ekolaura nagrodę przyznano produkt
TAURON Dystrybucja uruchomił nową stację elektroenergetyczną 110/20 kV – Brochocin, która będzie odbierała energię wyprodukowaną w dolnośląskich farmach wiatrowych Modlikowice oraz Łukaszów.…
12 sierpnia br. TAURON oficjalnie zakończył proces negocjacji, podpisując umowę sprzedaży, na mocy której nowym właścicielem Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III zostanie Towarzystwo
Sms, formularz internetowy i aktualizowana na bieżąco mapa umożliwiają klientom szybsze zdobycie informacji o trwających wyłączeniach awaryjnych i planowych oraz oraz na zgłoszenie usterki. Oprócz tego oczywiście można kor
W oddziale toruńskim ENERGA-OEPRATOR automatyzacja pomiarów i modernizacja łączy optotelekomunikacyjnych to recepta na liberalizację rynku energii. Sto dziesięć milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje
Neonet, Lukas Bank, Grupa Zakupowa firm Bosch, BSH, Siemens, Hoop Polska – to tylko kilka z firm działających na terenie całego kraju, które w 2011 roku będą korzystać z energii sprzedawanej przez Tauron Polska Energ