Energa-Operator, czwarta co do wielkości w Polsce spółka zajmująca się dystrybucją energii elektrycznej, zrealizowała kluczowe inwestycje oraz prace modernizacyjne zaplanowane w ramach przygotowań Polski do Euro 2012, przeznacz
Dynamiczny rozwój Olsztyna wymaga coraz większej ilości energii elektrycznej. Nowe przedsiębiorstwa, obiekty użytkowe, bloki mieszkalne czy linie tramwajowe ? wszystkie do prawidłowego funkcjonowania będą potrzebować zasilania
Neonet, Lukas Bank, Grupa Zakupowa firm Bosch, BSH, Siemens, Hoop Polska – to tylko kilka z firm działających na terenie całego kraju, które w 2011 roku będą korzystać z energii sprzedawanej przez Tauron Polska Energ
?TAURON Polska Energia został firmą roku w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrodę przyznała Rada Forum Ekonomicznego w Krynicy, a wręczono ją prezesowi Dariuszowi Luberze 7 września.…
TAURON Polska Energia zorganizował 6 września Dzień Inwestora Indywidualnego. Akcjonariusze indywidualni mieli tego dnia okazję m.in. poznać codzienną działalność spółki, zobaczyć jej wybrane aktywa i spotkać się z przeds
W sobotę 17 lipca br. w obrębie działania koszalińskiego oddziału ENERGA-OPERATOR S.A., w godzinach przedpołudniowych, przeszła gwałtowna burza, połączona z silnym wiatrem i obfitymi opadami deszczu.Połamane konary drzew, b
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia powołało 1 września w skład rady nadzorczej spółki czwartej wspólnej kadencji Macieja Końskiego, Leszka Koziorowskiego oraz Macieja Tryburę. Tym samym rada nadzorcza T
Program inwestycyjny ENERGA-OPERATOR na lata 2009-2011, finansowany ze środków Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI), Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) oraz Nordyckiego Banku Inwestycyjnego (NIB) w łącznej kwo
TAURON Dystrybucja podpisał list intencyjny z amerykańską firmą Altairnano. Dokument dotyczy współpracy w obszarze stacjonarnych systemów magazynowania energii oraz systemów stabilizacji mocy opartych o baterie litowo-tytanowe.
Wraz z rozwojem świadomości ekologicznej coraz większego znaczenia nabiera racjonalne gospodarowanie energią elektryczną. Nic w tym dziwnego, bo oszczędne zużycie prądu niesie ze sobą korzyści zarówno dla środowiska