Zakończył się V Wiosenny Rajd Rowerowy „Z prądem Wisły”, kolejna długodystansowa wyprawa energetyków z Kalisza i Ostrołęki. Pracownicy ENERGI w kilka dni przebyli na rowerach ponad tysiąc kilometrów.
Przybierająca na sile wichura powoduje eskalację awarii sieci elektroenergetycznych na terenie ENERGA-Operator. Pomimo wysiłków kilkuset brygad technicznych, które od rana usuwają awarie, wiatr wyrządza kolejne
Energa-Operator SA wypracowała koncepcję działania na rynku energii jako Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSD) i kompleksowo informatyzuje swoje procesy tworząc Platformę Obsługi Konkurencyjnego Rynku Energii. Jako drugi w Polsc
20 grudnia, podczas uroczystej gali w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, wybrano laureatów akcji Domy Pozytywnej Energii 2011, organizowanej przez Grupę TAURON. Zwyciężyło pięć domów dziecka, które – w oceni
Kilkanaście tysięcy aktów notarialnych podpisze do końca pierwszego kwartału 2012 r. Energa-Operator z Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe, aby uregulować status prawny nieruchomości energetycznych znajdując
?W Stalowej Woli powstanie park technologiczno-przemysłowy. List intencyjny w tej sprawie 21 września podpisali przedstawiciele TAURON Polska Energia i Urzędu Miasta w Stalowej Woli. TAURON liczy, że po zrealizowaniu przedsięwzi�
Siedemnaście tysięcy klientów biznesowych ENERGA-OPERATOR SA korzysta już ze zdalnego odczytu danych licznikowych. Spółka zgodnie z zapowiedziami zakończyła wdrażanie systemu zdalnego odczytu wśród klient
Przygotowanie i realizacja projektów budowy nowych elektrowni były celem wizyty przedstawicieli Grupy ENERGA w Korei Południowej. Najbardziej prawdopodobną lokalizacją nowych mocy wytwórczych jest Zespół Elekt
Tauron Polska Energia SA oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA wybudują największą w Polsce elektrociepłownię gazową w Stalowej Woli. 11 marca 2011 roku spółki podpisały pakiet umów
Siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, Muzeum Śląskiego oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego ? wszystkie nowo wybudowane obiekty w katowickiej strefie kultury będą podłączone do sieci ciepłowniczej TA