Gdański oddział ENERGA Operator w 2010 r. przeprowadził inwestycje modernizacji i rozbudowy sieci energetycznej na kwotę ponad 230 mln zł. Prace obejmowały też stworzenie infrastruktury energetycznej pod obiekty powstające i od
18 września na terenie budowy bloku energetycznego o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno III miało miejsce symbolicznie wbicie pierwszej łopaty. Prace przy realizacji projektu potrwają do 2019 r.…
Energa-Operator wspiera przyszłą kadrę inżynieryjną…
Ruszył ogólnopolski cykl spotkań na temat inwestowania na giełdzie w ramach programu Akcjonariatu Obywatelskiego. W ciągu czterech miesięcy w 49 miastach Polski każdy potencjalny i obecny indywidualny inwestor będzie m&oa
Sto dziesięć milionów złotych przeznaczyła na inwestycje w 2010 roku ENERGA – Operator w Oddziale Toruńskim. Prace objęły wybudowanie nowych elementów infrastruktury energetycznej w celu podłączenia
TAURON będzie dostarczał w przyszłym roku energię elektryczną dla Górnośląskiego Związku Metropolitarnego. Spółka TAURON Sprzedaż GZE zaoferowała najniższą cenę w przetargu nieograniczonym na grupowy zakup energii elekt
Pracownicy Pogotowia Energetycznego od niedzieli pełnią całodobowe dyżury na terenach zagrożonych powodzią, aby nie dopuścić do wystąpienia zagrożenia ze strony urządzeń energetycznych, ale jednocześnie – by maksymal
W miniony czwartek 26 sierpnia w słupskim Oddziale ENERGI-OPERATOR SA odbyło się uroczyste wręczenie czeków pieniężnych lokalnym organizacjom pożytku publicznego na łączna kwotę 36 800,00 zł,-Na uroczystość pr
Zwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia dokonało 15 maja m.in. podziału zysku wypracowanego w 2013 r. (w wysokości 1,69 mld zł) . Na dywidendę przeznaczono 332,98 mln zł, co daje 0,19 zł na jedną akcję. Akcjonariusz
TAURON Dystrybucja zakończył modernizację stacji elektroenergetycznej w Bogatyni, która zasila między innymi Kopalnię Węgla Brunatnego Turów. Nowoczesna rozdzielnia jest pierwszą w oddziale w Jeleniej Górze i dwudziestą w TA