Ponad 70 uczestniczących domów dziecka, w których mieszka 2100 dzieci, imprezy zorganizowane dla ponad 800 wychowanków, atrakcyjne nagrody finansowe dla półfinalistów i finalistów z pięciu województw ? to bilans działań prz
Energetycy zrobili wszystko, by jak najszybciej usunąć awarie po nocnej wichurzeNa skutek wichury na obszarze działania Oddziału w Elblągu doszło do uszkodzenia 10 linii energetycznych. W usuwanie awarii zostało zaangażowanych
TAURON Polska Energia i Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo podpisały 19 grudnia list intencyjny w sprawie budowy kogeneracyjnego bloku gazowego o mocy ok. 400 MW na terenie należącej do TAURONA Elektrowni Łagisza. Strony zade
Według najnowszych raportów służb technicznych z godz. 10.30. – w słupskim Oddziale ENERGI-OPERATOR do 2500 – zmalała liczba odbiorców pozbawionych energii elektryczn
TAURON Polska Energia po raz drugi znalazł się w gronie firm, które wejdą w skład portfela indeksu spółek giełdowych odpowiedzialnych społecznie. To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Grupy TAURON za działalność prowadzo
Sto dziesięć milionów złotych przeznaczyła na inwestycje w 2010 roku ENERGA – Operator w Oddziale Toruńskim. Prace objęły wybudowanie nowych elementów infrastruktury energetycznej w celu podłączenia
Ponad 400 dzieci ze szkół podstawowych wzięło udział w turnieju „Bądź bezpieczny na wakacjach” współorganizowanym przez Grupę ENERGA w Mikstacie (woj. wielkopolskie; pow. ostrzeszowski). Celem projektu
Neonet, Lukas Bank, Grupa Zakupowa firm Bosch, BSH, Siemens, Hoop Polska – to tylko kilka z firm działających na terenie całego kraju, które w 2011 roku będą korzystać z energii sprzedawanej przez Tauron Polska Energ
Kilkudziesięciu inwestorów indywidualnych odwiedziło TAURON na zorganizowanym 22 października Dniu Inwestora IndywidualnegoW wydarzeniu, poza akcjonariuszami indywidualnymi, uczestniczyli również studenci z Akademii Energii o
Rozwój energetyki w oparciu o środki planowane w przyszłej perspektywie budżetowej UE 2014-2020 był tematem odbywającej się 19 listopada w Katowicach konferencji przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, która odbył