Wyjątkowe pamiątki będzie można wylicytować 19 stycznia w Katowicach podczas koncertu noworocznego solistów wiedeńskich i chóru Puellae Orantes. Dochód z aukcji zasili konto Hospicjum Cordis. Partnerem wydarzenia jest TAURON P
Olsztyński oddział ENERGA-OPERATOR wyda w bieżącym roku na przyłączenie nowych klientów – domów mieszkalnych i firm – oraz na modernizację i podniesienie stanu technicznego sieci elektroenergetycznej po
Zakończyło się postępowanie kwalifikacyjne na wybór zarządu Tauron Polska Energia trzeciej kadencji. Rada Nadzorcza rozpoczęła postępowanie kwalifikacyjne na prezesa oraz czterech wiceprezesów zarządu 2 lutego br. Do konkur
Elektryczne samochody, minielektrownie, liczniki zdalnego odczytu – te zagadnienia przestają być jedynie teoretycznymi rozważaniami, powoli stając się rzeczywistością. Jednocześnie stanowią ogromne wyzwanie dla sieci ene
Zabawa, konkursy, upominki – jak co roku ENERGA ma dla dzieci z okazji ich święta wiele atrakcji. Festyn z Naszym Miastem 29 maja od godziny 16-tej na tarasie Spółdzielczego Domu Kultury (Płock, ul. Krzywoustego) i t
Tegoroczne 21. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB zakończyły się sukcesem kaliskich energetyków. Aż dwie prestiżowe nagrody tej uznanej w branży imprezy wystawienniczej powędrowały do grodu nad Prosną
Energetycy nie ustają w wysiłkach o przywrócenie zasilania na terenie objętym trudnymi warunkami pogodowymi. Oddziały w Olsztynie i ElbląguNa terenie działania Oddziału w Olsztynie bez prądu pozostawało około 660 odb
Od września w Grupie TAURON działają nowe podmioty powstałe z połączenia kilku mniejszych spółek – TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja i TAURON Ciepło. Jest to efektem wdrażania modelu biznesowego, w r
Energa-Operator zainstaluje 310 tysięcy inteligentnych liczników w technologii PRIME w ramach kolejnego etapu realizacji projektu inteligentnego opomiarowania w spółce. Jako zwycięzcę przetargu rozpisanego wśród firm, które za
TAURON Polska Energia oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo rozpoczęły budowę największej w Polsce elektrociepłowni gazowej w Stalowej Woli. Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję odbyło się 3 grudnia