Energetycy zrobili wszystko, by jak najszybciej usunąć awarie po nocnej wichurzeNa skutek wichury na obszarze działania Oddziału w Elblągu doszło do uszkodzenia 10 linii energetycznych. W usuwanie awarii zostało zaangażowanych
W Zespole Elektrociepłowni Bielsko-Biała, zakładzie należącym do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, powstaje blok węglowy, który wytwarzać będzie energię oraz ciepło w skojarzeniu, o mocy 50 MWe i 10
Na inwestycje w koszalińskim Oddziale ENERGA-OPERATOR S.A zaplanowano w 2010 roku 87 milionów złotych, czyli o blisko 30 % więcej niż w roku ubiegłym, środków przeznaczonych na rozwój i unowocześnianie sieci
Dlaczego prąd „kopie” i jak bezpiecznie i ekologicznie korzystać z energii elektrycznej – dowiedzą się uczniowie SP nr 9 w Sopocie oraz Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Swarożynie. „Dzie
Elektrociepłownia Tychy z Grupy Tauron podpisała 29 marca umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na udzielenie pożyczki w wysokości 30 mln zł na realizację projektu bu
Pracownicy Pogotowia Energetycznego od niedzieli pełnią całodobowe dyżury na terenach zagrożonych powodzią, aby nie dopuścić do wystąpienia zagrożenia ze strony urządzeń energetycznych, ale jednocześnie – by maksymal
Konsorcjum, którego liderem jest spółka ENERGA-Operator otrzymało ponad 19,5 mln dofinansowania od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na projekt ?Smart Toruń- pilotażowe wdrożenie Inteligentnej Sieci En
Energetycy przywrócili już zasilanie u wszystkich klientów z obszaru Wejherowa. Dziś, w piątek, 19 listopada po godz. 15, awaria transformatora w Głównym Punkcie Zasilania pozbawiła prądu częś�
Sąd w Katowicach zarejestrował 10 grudnia podział spółek z Grupy TAURON oraz ArcelorMittal poprzez wydzielenie części ich majątku do TAMEH Polska …