Energa-Operator Oddział w KaliszuMecenas Polskiej EkologiiEnerga-Operator SA Oddział w Kaliszu po raz czwarty uczestniczył w Narodowym Konkursie Ekologicznym „Przyjaźni Środowisku”. W tym roku za wieloletnie działan
Komisja Europejska wydała 23 lipca zgodę na koncentrację kapitału TAURON Wytwarzanie i KGHM Polska Miedź, polegającą na utworzeniu wspólnego przedsiębiorcy celem budowy bloku gazowo-parowego w Elektrowni Blachownia. &hel
Z prądem od TAURONA produkty Samsunga działają za darmo nawet przez trzy lata. Firmy wspólnie przygotowały dla swoich klientów wyjątkową promocję energooszczędną. …
Elektrociepłownia Tychy z Grupy TAURON zawarła umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie projektu ograniczenia emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację bloku ciepłowniczego. W ram
Zarząd Energa-Operator SA uznaje praktyki korupcyjne na niedopuszczalne i niegodne z kodeksem etycznym spółki i deklaruje wszelką współpracę z organami ścigania w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Olsztynie
Energa-Operator w Toruniu walczy z kradzieżami i dewastacją elementów sieci elektroenergetycznej. Tylko w pierwszej połowie roku 2012 skradziono 40 transformatorów. Sojusz przeciw złodziejom infrastruktury energetycznej, kolejowe
74 mln zł,- zaplanowano na inwestycje energetyczne w słupskim oddziale ENERGI-OPERATOR w 2010 r.: 42 mln zł,- będzie kosztowało przyłączenie nowych odbiorców.26 mln zł,- zostanie zainwestowane w modernizację istniejące
Z godziny na godzinę zwiększa liczba odbiorców, do których wraca zasilanie. O godz. 13 bez prądu pozostawało nieco ponad 21 tys. odbiorców na terenie ENERGA-OPERATOR (brak zasilania w 900 stacjach). Odd
Siedemnaście tysięcy klientów biznesowych ENERGA-OPERATOR SA korzysta już ze zdalnego odczytu danych licznikowych. Spółka zgodnie z zapowiedziami zakończyła wdrażanie systemu zdalnego odczytu wśród klient
Przygotowanie i realizacja projektów budowy nowych elektrowni były celem wizyty przedstawicieli Grupy ENERGA w Korei Południowej. Najbardziej prawdopodobną lokalizacją nowych mocy wytwórczych jest Zespół Elekt