Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach
Nie tylko policjanci, lekarze i kolejarze, ale również energetycy dbają, by Święta były spokojne. Ponad 400 osób – pracowników pogotowia energetycznego i dyspozytorów ruchu będzie czuwać w  
TAURON i TFI PZU podpisały 1 grudnia – po zrealizowaniu warunków zawieszających – dokumenty zamykające transakcję sprzedaży udziałów Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia ELVITA Jaworzno III.
Zakończyło się postępowanie kwalifikacyjne na wybór zarządu Tauron Polska Energia trzeciej kadencji. Rada Nadzorcza rozpoczęła postępowanie kwalifikacyjne na prezesa oraz czterech wiceprezesów zarządu 2 lutego br. Do konkur
17 kwietnia, w obecności m.in. premiera Donalda Tuska, wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej oraz ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego, TAURON Wytwarzanie podpisał z konsorcjum Rafako – Mostostal kontrakt na budowę bloku
TAURON Wytwarzanie rozpoczyna budowę bloku 910 MW w Jaworznie ? w kwietniu spółka podpisała umowę z generalnym wykonawcą ? konsorcjum Rafako-Mostostal, a w czerwcu wybrano inżyniera kontraktu, którym został Energopomiar Gliwic
?TAURON Polska Energia awansował o jedną pozycję na Liście 500 – z 11 na 10 miejsce. W 2010 roku spółka odnotowała 9,6 proc. wzrost przychodów ze sprzedaży (w porównaniu do roku 2009), stanowiących kr
TAURON Wytwarzanie i Rafako podpisały 14 listopada protokół przekazania placu budowy bloku energetycznego o mocy 910 MW, który powstaje na terenie Elektrowni Jaworzno III. To największa inwestycja Grupy TAURON.…
Bałtycki Port Nowych Technologii to innowacyjny projekt biznesowy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, który odradza przemysł stoczniowy na terenach dawnej Stoczni Gdynia. Dzięki działaniom PSSE, samorządu, agend rządowych
Podsumowano zorganizowaną przez TAURON Ciepło przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach kampanię społeczną mającą przekonać mieszkańców domów wielorodzinnych do rez