We Wrocławiu powstaje nowe centrum zarządzania siecią Tauron Dystrybucja. W czterokondygnacyjnym budynku we Wrocławiu monitorowane będzie działanie sieci elektroenergetycznej obejmującej teren dawnego województwa wrocławskiego
13 kwietnia Kazimierz Grzechnik został odwołany przez Walne Zgromadzenie spółki z funkcji prezesa zarządu TAURON Wydobycie. W tym samym dniu wiceprezes zarządu Jerzy Wróbel złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Obecnie z
W ostatni weekend (10-11 lipca 2010) w dwóch Głównych Punktach Zasilania – na Zaspie i w Oliwie pękły porcelanowe przekładniki napięciowe. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało, a przerwy w zasilaniu nie trw
6. grudnia 2013, godz. 19:00…
Silne porywy wiatru spowodowały zakłócenia w dostawach energii elektrycznej do klientów Spółki.…
Dzięki pracom przeprowadzonym przez ENERGĘ-Operator SA, Trójmiasto posiada nową stację transformatorowo-rozdzielczą „GPZ Nowy Port”, która będzie odpowiadać za zasilanie stadionu piłkarskiego budowa
Ponad 2 tysiące dzieci, młodzieży i nauczycieli wzięło udział w organizowanych przez ENERGĘ turniejach wiedzy o bezpieczeństwie. Akcja pod nazwą „Bezpieczne Wakacje”, dla dzieci ze szkół podstawowych Kalisz
?W Stalowej Woli powstanie park technologiczno-przemysłowy. List intencyjny w tej sprawie 21 września podpisali przedstawiciele TAURON Polska Energia i Urzędu Miasta w Stalowej Woli. TAURON liczy, że po zrealizowaniu przedsięwzi�
TAURON Polska Energia podpisał 29 czerwca z grupą banków umowę podwyższenia wartości programu emisji obligacji spółki o 2,75 mld zł. Dzięki umowie TAURON będzie mieć możliwość emitowania obligacji w transzach