TAURON Dystrybucja rozpoczął we Wrocławiu projekt związany z wdrożeniem systemu inteligentnego opomiarowania. W ciągu dwóch lat firma zainstaluje u swoich klientów ponad 330 tysięcy nowoczesnych liczników energii elektrycznej
TAURON Ekoenergia z siedzibą w Jeleniej Górze połączył się 1 października (połączenie przez przejęcie) z TAURON Ekoenergia GZE z siedzibą w Gliwicach. Tym samym majątek TAURON Ekoenergia powiększył się o kolejny park wia
– Jeśli pomagamy w codzienności ludziom, którzy potrzebują tej pomocy – to każda złotówka, każdy grosz się liczy. Dlatego przyjmujemy te pieniądze z wielką wdzięcznością – tymi słowami
Rada Nadzorcza TAURON Polska Energia wybrała 17 marca zarząd na czwartą (trzyletnią) kadencję. Wcześniej cały zarząd trzeciej kadencji został odwołany. Zgodnie z uchwałą Rady Nadzorczej ? nowy zarząd rozpoczął pracę od
W związku z dwugodzinną akcją protestacyjną organizacji związkowych przeciwko wydzieleniu Biur Obsługi Klienta ze spółki ENERGA-OPERATOR, informujemy, że prowadzone działania restrukturyzacyjne w żaden sposób ni
To największe tego rodzaju przedsięwzięcie w Polsce i jedno z największych w Europie. Migrowane są dane ponad 4 mln klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw obsługiwanych przez TAURON …
?TAURON EKO Premium, ekologiczny produkt TAURONA, otrzymał nagrodę Ekolaur Dekady Polskiej Izby Ekologii. W 2010 roku w kategorii „Ekoprodukt wykorzystywany w przemyśle i budownictwie” Ekolaura nagrodę przyznano produkt
Program inwestycyjny ENERGA-OPERATOR na lata 2009-2011, finansowany ze środków Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI), Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) oraz Nordyckiego Banku Inwestycyjnego (NIB) w łącznej kwo
Zakończył się pierwszy etap optymalizacji sieci punktów obsługi klientów (POK), dzięki któremu klienci mogą korzystać z nowoczesnych i dostosowanych do ich potrzeb POK-ów. …
Pierwsze wnioski z pracy pilotowych instalacji do separacji dwutlenku węgla ze spalin kotłowych poznali uczestnicy konferencji organizowanej wspólnie przez Akademię Górniczo – Hutniczą i TAURON Wytwarzanie, 5 i 6 listopada