Elektroenergetyka Wiadomości branżowe

TAURON z Diamentami Forbesa

Po raz kolejny TAURON Polska Energia został nagrodzony przez redakcję miesięcznika Forbes w corocznym rankingu oceniającym działalność najlepszych firm w województwie śląskim. Regionalne wyróżnienia przyznano też innym spółkom Grupy – TAURON Dystrybucja oraz TAURON Sprzedaż.Podobnie jak w ubiegłym roku TAURON Polska Energia otrzymał wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2014 w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln zł w województwie śląskim. Nagrodzona została również strona internetowa spółki – za przejrzystą nawigację po dużej korporacji w województwie śląskim, wygrywając w rankingu e-Diamenty Forbesa&Biznes.pl 2014. Podczas uroczystej gali Śląskich Diamentów Forbesa, która odbyła się 24 kwietnia w Katowicach, nagrody odebrał Krzysztof Zawadzki, wiceprezes zarządu ds. finansowych.W małopolskim zestawieniu tego prestiżowego rankingu docenione zostały także inne spółki Grupy. Po raz drugi z rzędu krakowski oddział TAURON Dystrybucja zdobył pierwsze miejsce w kategorii przedsiębiorstw o przychodach powyżej 250 mln zł. W tej samej klasyfikacji wyróżnienie trafiło

Po raz kolejny TAURON Polska Energia został nagrodzony przez redakcję miesięcznika Forbes w corocznym rankingu oceniającym działalność najlepszych firm w województwie śląskim. Regionalne wyróżnienia przyznano też innym spółkom Grupy ? TAURON Dystrybucja oraz TAURON Sprzedaż.

Podobnie jak w ubiegłym roku TAURON Polska Energia otrzymał wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2014 w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln zł w województwie śląskim. Nagrodzona została również strona internetowa spółki ? za przejrzystą nawigację po dużej korporacji w województwie śląskim, wygrywając w rankingu e-Diamenty Forbesa&Biznes.pl 2014. Podczas uroczystej gali Śląskich Diamentów Forbesa, która odbyła się 24 kwietnia w Katowicach, nagrody odebrał Krzysztof Zawadzki, wiceprezes zarządu ds. finansowych.

W małopolskim zestawieniu tego prestiżowego rankingu docenione zostały także inne spółki Grupy. Po raz drugi z rzędu krakowski oddział TAURON Dystrybucja zdobył pierwsze miejsce w kategorii przedsiębiorstw o przychodach powyżej 250 mln zł. W tej samej klasyfikacji wyróżnienie trafiło również do spółki TAURON Sprzedaż.

TAURON Polska Energia SA jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii. Grupa TAURON obejmuje swoim działaniem 18 proc. powierzchni kraju i jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce. W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż, TAURON Obsługa Klienta, Południowy Koncern Węglowy, TAURON Ekoenergia oraz TAURON Ciepło.

Źródło TAURON Polska Energia SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Serinus: ruszyły wiercenia nowego odwiertu na Ukrainie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy