Grupa TAURON po zakończeniu pierwszego programu poprawy efektywności, który przyniósł 1 mld zł redukcji kosztów operacyjnych w latach 2010-2012, rozpoczyna podobną inicjatywę. Jej realizacja w latach 2013-2015 ma przynieść o
We Wrocławiu powstaje nowe centrum zarządzania siecią Tauron Dystrybucja. W czterokondygnacyjnym budynku we Wrocławiu monitorowane będzie działanie sieci elektroenergetycznej obejmującej teren dawnego województwa wrocławskiego
Zamek Książ w Wałbrzychu, trzeci co do wielkości zamek w Polsce, od 19 stycznia będzie miał nowoczesną i niezwykle efektowną iluminację. Tajemnica oświetlenia tkwi m.in. w barwie zastosowanego światła, która zbliżona jest
Zaangażowanie inwestycyjne Grupy ENERGA w Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej było głównym tematem rozmów prezydenta miasta Janusza Kotowskiego i wiceprezesa ENERGA SA Romana Szyszko.Należące do gmin
Nawet w co drugim mieszkaniu ogrzewanym piecem węglowym, w którym doszło do zaczadzenia, domownicy spalali śmieci. Powstająca w ten sposób mokra sadza osiada na kominie, powodując, niebezpieczne dla użytkownik&oacut
?Fundacja ?10 kwietnia? powstała w efekcie współdziałania przedstawicieli środowiska biznesu w trosce o los dzieci, których rodzice zginęli w trakcie pełnienia służby publicznej dla naszego kraju. Impulsem do jej powołania b
Zwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia dokonało 15 maja m.in. podziału zysku wypracowanego w 2013 r. (w wysokości 1,69 mld zł) . Na dywidendę przeznaczono 332,98 mln zł, co daje 0,19 zł na jedną akcję. Akcjonariusz
12 sierpnia br. TAURON oficjalnie zakończył proces negocjacji, podpisując umowę sprzedaży, na mocy której nowym właścicielem Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III zostanie Towarzystwo
ENERGA – Operator jest pierwszą wśród dużych dystrybutorów energii spółką, która posiada całodobową Centralną Dyspozycję Systemów, nadzorującą działanie wszystkich systemów teleinformatycznych w spółce. W ten