Uroczysty finał konkursu plastycznego, organizowanego przez gdański oddział spółki ENERGA-OPERATOR oraz Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej odbył się w piątek, 28 marca, w gdańskim Multikinie.
Koszaliński oddział Energa-Operator S.A., z zaplanowanych 92 milionów złotych na inwestycje w 2010, wybudował 130 km nowych oraz dokonał modernizacji 93 km linii energetycznych. Powstało 18 nowych stacji transformatorowyc
W TAURON Ekoenergia podpisano umowę na budowę farmy wiatrowej Marszewo o mocy 82 MW wraz z dostawą i instalacją elektrowni wiatrowych. Umowę zawarto 19 stycznia z wyłonionym w postępowaniu przetargowym wykonawcą ? Iberdrolą.&
Jak bezpiecznie korzystać z prądu i jak unikać zagrożeń w pobliżu urządzeń energetycznych – tego dowiedziało się ponad 1100 uczniów dwóch szkół podstawowych w Toruniu i Kaliszu. W specjalnych lekcj
Na terenie budowy bloku 910 MW w Elektrowni Jaworzno III rozpoczęły się prace ziemne związane z wykopami pod fundamenty budynku głównego kotłowni i maszynowni oraz pod fundamenty chłodni kominowej.…
Zabawa, konkursy, upominki – jak co roku ENERGA ma dla dzieci z okazji ich święta wiele atrakcji. Festyn z Naszym Miastem 29 maja od godziny 16-tej na tarasie Spółdzielczego Domu Kultury (Płock, ul. Krzywoustego) i t
Elektrociepłownia Tychy z Grupy Tauron podpisała 29 marca umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na udzielenie pożyczki w wysokości 30 mln zł na realizację projektu bu
Czy stacja transformatorowa może być barwnym, przyjaznym budynkiem, który jednocześnie spełnia funkcję edukacyjną? Kaliski oddział ENERGA-OPERATOR udowadnia, że tak! Wzorem oddziałów ENERGI z Płocka i Olsztyna w
Rada Nadzorcza TAURON Polska Energia wybrała 17 marca zarząd na czwartą (trzyletnią) kadencję. Wcześniej cały zarząd trzeciej kadencji został odwołany. Zgodnie z uchwałą Rady Nadzorczej ? nowy zarząd rozpoczął pracę od
Energa-Operator Oddział w KaliszuMecenas Polskiej EkologiiEnerga-Operator SA Oddział w Kaliszu po raz czwarty uczestniczył w Narodowym Konkursie Ekologicznym „Przyjaźni Środowisku”. W tym roku za wieloletnie działan