Elektroenergetyka Energia odnawialna Wiadomości branżowe

Energa-Operator: Wielki przetarg na kable i przewody

161 mln. to szacowana wartość jednego z największych w kraju przetargów na dostawę łącznie ok. 6,5 tys. km kabli i przewodów energetycznych, ogłoszonego przez Energę – Operator. Dostawcy mają jeszcze  dwa tygodnie na składanie ofert. Jest to pierwszy centralny przetarg na kable i przewody w ENERGA-OPERATOR SA o tak dużej skali, obejmującej roczne zapotrzebowanie całej spółki w obszarze zarówno inwestycji jak i utrzymania sieci. Realizacja zamówienia następować ma sukcesywnie do wskazanych lokalizacji na obszarze działania firmy.Postępowanie zostało przygotowane w oparciu o wdrożony nowy standard techniczny dla kabli i przewodów. Obejmuje ono 5 części: kable SN, kable uniwersalne SN, kable nn, przewody gołe SN i nn oraz przewody izolowane SN i nn. Zgodnie z polityką spółki w zakresie poprawy jakości sieci elektroenergetycznej, duży nacisk położony został na udokumentowanie przez wykonawców jakości oferowanych kabli i przewodów elektroenergetycznych. zdjęcia kabla wysokiego napięcia można pobrac stąd: 

161 mln. to szacowana wartość jednego z największych w kraju przetargów na dostawę łącznie ok. 6,5 tys. km kabli i przewodów energetycznych, ogłoszonego przez Energę – Operator. Dostawcy mają jeszcze  dwa tygodnie na składanie ofert.

 Jest to pierwszy centralny przetarg na kable i przewody w ENERGA-OPERATOR SA o tak dużej skali, obejmującej roczne zapotrzebowanie całej spółki w obszarze zarówno inwestycji jak i utrzymania sieci. Realizacja zamówienia następować ma sukcesywnie do wskazanych lokalizacji na obszarze działania firmy.

Postępowanie zostało przygotowane w oparciu o wdrożony nowy standard techniczny dla kabli i przewodów. Obejmuje ono 5 części: kable SN, kable uniwersalne SN, kable nn, przewody gołe SN i nn oraz przewody izolowane SN i nn. Zgodnie z polityką spółki w zakresie poprawy jakości sieci elektroenergetycznej, duży nacisk położony został na udokumentowanie przez wykonawców jakości oferowanych kabli i przewodów elektroenergetycznych.

 zdjęcia kabla wysokiego napięcia można pobrac stąd: http://media.energa.pl/PressOffice/PressKit.1614.po?category_id=5343&files=true

Szczegóły przetargu: 

 https://zakupy.energa-operator.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicNoticeDetails&noticeIdentity=1339&expired=0

Źródło ENERGA-Operator. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  TAURON coraz wyżej w rankingach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy