13 kwietnia Kazimierz Grzechnik został odwołany przez Walne Zgromadzenie spółki z funkcji prezesa zarządu TAURON Wydobycie. W tym samym dniu wiceprezes zarządu Jerzy Wróbel złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Obecnie z
ENERGA-Operator podsumowała wstępnie przerwy w dostawach energii w 2013 r. i porównała je do lat ubiegłych. Istotny wpływ na wskaźnik SAIDI, obrazujący średnią długość czasu trwania braku zasilania na odbiorcę, mają grud
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie dokonano dziś uroczystego otwarcia zmodernizowanej i wzbogaconej o nowe urządzenia pracowni elektroenergetycznej. Wyposażenie sfinansowała ENERGA-Operator w ramach prowadzo
Elektrociepłownia Tychy z Grupy TAURON zawarła umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie projektu ograniczenia emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację bloku ciepłowniczego. W ram
Kaliski oddział ENERGA-OPERATOR SA jest inicjatorem ciekawego przedsięwzięcia edukacyjnego w południowej Wielkopolsce. 11 i 12 czerwca w dwóch największych miastach regionu – Kaliszu oraz Koninie – odbędą się
Wizyty inkasenta spisującego dane z liczników energii elektrycznej będą coraz rzadsze. Stanie się tak za sprawą wprowadzanych na coraz większą skalę przez spółkę ENERGA-OPERATOR liczników umożliwiającyc
Trwa wielka wymiana liczników – wszyscy odbiorcy biznesowi z grup taryfowych A, B, C2x przyłączeni do sieci ENERGA-OPERATOR do końca roku będą mieli zainstalowane nowoczesne układy pomiarowe umożliwiające zdalną k
Zakończyło się postępowanie kwalifikacyjne na wybór zarządu Tauron Polska Energia trzeciej kadencji. Rada Nadzorcza rozpoczęła postępowanie kwalifikacyjne na prezesa oraz czterech wiceprezesów zarządu 2 lutego br. Do konkur
Z godziny na godzinę zwiększa liczba odbiorców, do których wraca zasilanie. O godz. 13 bez prądu pozostawało nieco ponad 21 tys. odbiorców na terenie ENERGA-OPERATOR (brak zasilania w 900 stacjach). Odd
12 sierpnia br. TAURON oficjalnie zakończył proces negocjacji, podpisując umowę sprzedaży, na mocy której nowym właścicielem Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III zostanie Towarzystwo