Rozliczanie za faktyczne zużycie energii elektrycznej wypiera rozwiązania bazujące na prognozach. Wychodząc na przeciw potrzebom rynkowym ENERGA-OPERATOR S.A. zamontowała liczniki zdalnego odczytu u 10 tys. klientów wielkie
TAURON będzie dostarczał w przyszłym roku energię elektryczną dla Górnośląskiego Związku Metropolitarnego. Spółka TAURON Sprzedaż GZE zaoferowała najniższą cenę w przetargu nieograniczonym na grupowy zakup energii elekt
Konsorcjum, którego liderem jest spółka ENERGA-Operator otrzymało ponad 19,5 mln dofinansowania od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na projekt ?Smart Toruń- pilotażowe wdrożenie Inteligentnej Sieci En
TAURON Wytwarzanie podpisał 19 stycznia z Ministerstwem Gospodarki (jako instytucją pośredniczącą dla Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013) umowę na dofinansowanie budowy kotła na biomasę jednostki OZE w
TAURON Wytwarzanie podpisał 1 kwietnia z GAZ-SYSTEMEM umowę dotyczącą przyłączenia do sieci przesyłowej jednostki parowo-gazowej o mocy 413 MW, która powstanie na terenie Elektrowni Łagisza. Przyłączenie zostanie zrealizowa
Wielką „Fetą na pożegnanie lata” uczcili mieszkańcy Konina koniec wakacji. Wśród atrakcji plenerowej imprezy przy konińskim amfiteatrze nie zabrakło stoisk edukacyjnych ENERGI.Rodzinny konkurs plastyczn
W ramach budowy Obszaru Ciepło w Grupie TAURON 30 kwietnia zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym połączenie spółki TAURON Ciepło SA (spółka przejmująca) oraz Elektrociepłowni Tychy SA, Elektrociep�
?TAURON EKO Premium, ekologiczny produkt TAURONA, otrzymał nagrodę Ekolaur Dekady Polskiej Izby Ekologii. W 2010 roku w kategorii „Ekoprodukt wykorzystywany w przemyśle i budownictwie” Ekolaura nagrodę przyznano produkt
Tauron Polska Energia uplasował się na pierwszym miejscu wśród debiutujących w tym roku w rankingu odpowiedzialnych firm.…
Oddział toruński ENERGI- OPERATORA wymienił ponad 90% liczników u kluczowych klientów, charakteryzujących się dużym poborem energii. Liczniki zdalnego odczytu zainstalowano już m.in. na obiektach Uniwersytetu M.