W sobotę 17 lipca br. w obrębie działania koszalińskiego oddziału ENERGA-OPERATOR S.A., w godzinach przedpołudniowych, przeszła gwałtowna burza, połączona z silnym wiatrem i obfitymi opadami deszczu.Połamane konary drzew, b
Mniej awarii na terenach wiejskich i podmiejskich – taki cel zakładają przyjęte przez Energę–Operator nowe standardy techniczne dotyczące modernizacji sieci przebiegającej przez tereny leśne. Zgodnie z nimi wszystkie
Wyjątkowe pamiątki będzie można wylicytować 19 stycznia w Katowicach podczas koncertu noworocznego solistów wiedeńskich i chóru Puellae Orantes. Dochód z aukcji zasili konto Hospicjum Cordis. Partnerem wydarzenia jest TAURON P
KGHM Polska Miedź oraz TAURON Wytwarzanie, spółka zależna TAURON Polska Energia, zawiązały 5 września spółkę celową pod nazwą Elektrownia Blachownia Nowa. Zajmie się ona kompleksową realizacją inwestycji, która obejmowa
Ponad 280 km linii średniego napięcia zmodernizuje Energa-Operator w Olsztyńskiem dzięki wynoszącemu prawie 15 mln zł dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Całość projektu, przewidzianego na 2 lata, będzie kosztowała ok. 40 ml
Oferta TAURONA okazała się najatrakcyjniejsza w postępowaniach w trybie zamówień publicznych na dostawę paliwa gazowego dla instytucji publicznych w Lublinie, Poznaniu i Grudziądzu. Potwierdza to skuteczną realizację strategii
Wprowadzenie do publicznego obrotu części akcji, zwiększenie wydatków na inwestycje oraz restrukturyzacja Grupy ENERGA to najważniejsze zadania na najbliższe dwa lata. Debiut Grupy ENERGA, jednego z czterech holdingó
Ponad 47 mln zł,- przeznaczy na inwestycje sieciowe w 2009 r. słupski Oddział ENERGA-OPERATOR SA. To o niemal 30 proc. więcej niż w roku 2008. Dwie trzecie tej kwoty zostanie przeznaczone na budowę sieci s
Energa-Operator w Toruniu walczy z kradzieżami i dewastacją elementów sieci elektroenergetycznej. Tylko w pierwszej połowie roku 2012 skradziono 40 transformatorów. Sojusz przeciw złodziejom infrastruktury energetycznej, kolejowe
Ruszył ogólnopolski cykl spotkań na temat inwestowania na giełdzie w ramach programu Akcjonariatu Obywatelskiego. W ciągu czterech miesięcy w 49 miastach Polski każdy potencjalny i obecny indywidualny inwestor będzie m&oa