TAURON Polska Energia otrzymał 30 listopada zgodę Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na koncentrację z Górnośląskim Zakładem Elektroenergetycznym – spółką należącą do Vattenfall AB.
Kilkuset pracowników ENERGI usuwa awarie spowodowane silnym wiatrem, który wieje od wczoraj w całej Polsce. Wichura, która w porywach osiągała prędkość do 130 km/h, poczyniła wiele szkód w sieciach e
?29 grudnia, w celu refinansowania istniejącego zadłużenia, TAURON Polska Energia wyemitował pięcioletnie obligacje korporacyjne. Łączna wartość papierów wartościowych przeznaczona na ten cel wynosi około 850 mln zł. Oblig
TAURON Polska Energia po raz drugi znalazł się w gronie firm, które wejdą w skład portfela indeksu spółek giełdowych odpowiedzialnych społecznie. To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Grupy TAURON za działalność prowadzo
Energia na Oszczędzanie to nowy projekt ENERGA-Operator, którego celem jest wsparcie odbiorców w racjonalnym korzystaniu z energii elektrycznej. 900 losowo wybranych klientów otrzyma szczegółowe dane oraz praktyczne wskazówki, o
TAURON Obsługa Klienta otworzył nowoczesny i funkcjonalny Punkt Obsługi Klienta przy ul. Menniczej 20 we Wrocławiu. To pierwsza placówka uruchomiona w ramach projektu optymalizacji sieci POK-ów w Grupie TAURON.&hellip
Spółka Tauron Sprzedaż GZE zaoferowała najbardziej atrakcyjną cenę w przetargu na grupowy zakup energii elektrycznej dla Górnośląskiego Związku Metropolitalnego (GZM). …
?TAURON Polska Energia jest partnerem organizowanej przez GOPR akcji ?Bezpieczna Zima?. Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania zimą w górach i na stokach narciarskich oraz jazdy w kaskach. Akcja odbywa się podczas w
Dobra wiadomość dla mieszkańców Sopotu. Jeszcze w tym roku ENERGA-OPERATOR rozpocznie wartą 18 mln zł inwestycję, która poprawi jakość dostaw energii elektrycznej w tym mieście. Spółka otrzymała decyzję
376 MW mocy z bloków Elektrowni Siersza oraz Stalowa Wola, należących do TAURON Wytwarzanie, znajdzie się w interwencyjnej rezerwie zimnej Polskich Sieci Elektroenergetycznych. Umowa została podpisana 26 marca.…