TAURON Dystrybucja w ramach projektu ?Bocian nasz? od wielu lat dba o bocianie gniazda zlokalizowane na słupach energetycznych. Podczas ostatniej zimy, energetycy uporządkowali, poddali modernizacji bądź zamontowali na specjalnie p
We Wrocławiu powstaje nowe centrum zarządzania siecią Tauron Dystrybucja. W czterokondygnacyjnym budynku we Wrocławiu monitorowane będzie działanie sieci elektroenergetycznej obejmującej teren dawnego województwa wrocławskiego
Ścisła współpraca służb ochrony płockiego oddziału ENERGA-OPERATOR i policjantów z powiatowych jednostek działających na terenie oddziału doprowadziła do postawienia zarzutów kolejnej szajce złodziei tr
Przywracanie zasilania wiąże się z koniecznością usuwania z linii konarów, a nawet całych pni drzew, uporania się z zerwanymi przewodami, a nierzadko – z pokonywaniem pieszo wielokilometrowych tras, by ustalić miej
Energetycy zrobili wszystko, by jak najszybciej usunąć awarie po nocnej wichurzeNa skutek wichury na obszarze działania Oddziału w Elblągu doszło do uszkodzenia 10 linii energetycznych. W usuwanie awarii zostało zaangażowanych
Energa-Operator zainstaluje 310 tysięcy inteligentnych liczników w technologii PRIME w ramach kolejnego etapu realizacji projektu inteligentnego opomiarowania w spółce. Jako zwycięzcę przetargu rozpisanego wśród firm, które za
Zakończyły się prace przy sieci zasilającej stację napięcia w Radomyślu Wielkim. W ten sposób została sfinalizowana największa inwestycja elektroenergetyczna ostatnich lat w powiatach mieleckim i dębickim, która rozpoczęł
Sms, formularz internetowy i aktualizowana na bieżąco mapa umożliwiają klientom szybsze zdobycie informacji o trwających wyłączeniach awaryjnych i planowych oraz oraz na zgłoszenie usterki. Oprócz tego oczywiście można kor
Rada Nadzorcza ENERGA S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na funkcję Prezesa Zarządu ENERGA S.A. przeprowadzone stosownie do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2003 r. w sprawie przeprowadzania postępow