?Ponad 75 mln zł,- zainwestowano w 2010 r. w modernizację i rozbudowę całej infrastruktury energetycznej ENERGA-OPERATOR w okolicach Słupska, Człuchowa, Lęborka, Bytowa. Wybudowano i zmodernizowano linie energetyczne oraz
Grupa TAURON włączyła się w organizację niezwykłego koncertu Fundacji Iskierka – ?Jest MOC jest RADOŚĆ?. Energetycy z Grupy towarzyszyli najważniejszym bohaterom wieczoru – Dziecięcej Orkiestrze Onkologicznej. Wyd
W sobotę 17 lipca br. w obrębie działania koszalińskiego oddziału ENERGA-OPERATOR S.A., w godzinach przedpołudniowych, przeszła gwałtowna burza, połączona z silnym wiatrem i obfitymi opadami deszczu.Połamane konary drzew, b
TAURON Dystrybucja zawarł 7 września trzecie porozumienie z Lasami Państwowymi, regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu. Tym razem dokument podpisali przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakow
Z okazji Dnia Energetyka wszystkim Pracownikom sektora energetycznego, a zwłaszcza Grupy TAURON, składamy życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych, pozytywnej energii na co dzień i powo
TAURON Polska Energia zdobył drugie miejsce w rankingu najpopularniejszych spółek giełdowych 2011 roku, opublikowanym przez finansowy portal Bankier.pl. Rok wcześniej firma zdobyła w zestawieniu również drugą lokat
Pracownicy Pogotowia Energetycznego od niedzieli pełnią całodobowe dyżury na terenach zagrożonych powodzią, aby nie dopuścić do wystąpienia zagrożenia ze strony urządzeń energetycznych, ale jednocześnie – by maksymal
W ramach budowy Obszaru Ciepło w Grupie TAURON 30 kwietnia zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym połączenie spółki TAURON Ciepło SA (spółka przejmująca) oraz Elektrociepłowni Tychy SA, Elektrociep�
TAURON Polska Energia podpisał 29 czerwca z grupą banków umowę podwyższenia wartości programu emisji obligacji spółki o 2,75 mld zł. Dzięki umowie TAURON będzie mieć możliwość emitowania obligacji w transzach
Według najnowszych raportów służb technicznych z godz. 10.30. – w słupskim Oddziale ENERGI-OPERATOR do 2500 – zmalała liczba odbiorców pozbawionych energii elektryczn