Pomorze wzbogaciło się o nową stację transformatorowo-rozdzielczą, która wzmacnia bezpieczeństwo energetyczne Kociewia i umożliwia zwiększenie dostaw energii elektrycznej miejscowościom położonym w okolicy
Wielką „Fetą na pożegnanie lata” uczcili mieszkańcy Konina koniec wakacji. Wśród atrakcji plenerowej imprezy przy konińskim amfiteatrze nie zabrakło stoisk edukacyjnych ENERGI.Rodzinny konkurs plastyczn
Jak bezpiecznie korzystać z prądu i jak unikać zagrożeń w pobliżu urządzeń energetycznych – tego dowiedziało się ponad 1100 uczniów dwóch szkół podstawowych w Toruniu i Kaliszu. W specjalnych lekcj
TAURON Obsługa Klienta otworzył nowoczesny i funkcjonalny Punkt Obsługi Klienta przy ul. Menniczej 20 we Wrocławiu. To pierwsza placówka uruchomiona w ramach projektu optymalizacji sieci POK-ów w Grupie TAURON.&hellip
Dobre wyniki finansowe Grupy TAURON przekładają się m.in. na awanse w kluczowych zestawieniach. TAURON Polska Energia po raz kolejny awansował na liście 500 Największych Firm Europy Środkowo ? Wschodniej ?Rzeczypospolitej? i Del
Pierwsze wnioski z pracy pilotowych instalacji do separacji dwutlenku węgla ze spalin kotłowych poznali uczestnicy konferencji organizowanej wspólnie przez Akademię Górniczo – Hutniczą i TAURON Wytwarzanie, 5 i 6 listopada
TAURON Dystrybucja wybuduje stację elektroenergetyczną wysokiego napięcia ?Ustronie? w Lubinie. Zgodnie z planem w marcu 2014 roku sieć energetyczna w tym regionie wzbogaci się o nowy punkt zasilania. Inwestycja jest warta ponad 3
Zarząd spółki zwołał na 6 maja Zwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia SA. Najważniejszymi punktami obrad będą: zatwierdzenie sprawozdania zarządu z działalności, sprawozdań finansowych, podział zysku oraz udzie
Pilotowa instalacja aminowego usuwania dwutlenku węgla ze spalin rozpoczęła 25 kwietnia pracę w Elektrowni Łaziska. To pierwszy tego typu projekt badawczy w Polsce, prowadzony przez Grupę TAURON przy współpracy Instytutu Chemic
Na inwestycje w koszalińskim Oddziale ENERGA-OPERATOR S.A zaplanowano w 2010 roku 87 milionów złotych, czyli o blisko 30 % więcej niż w roku ubiegłym, środków przeznaczonych na rozwój i unowocześnianie sieci