Podczas dzisiejszego spotkania w kaliskim ratuszu Janusz Pęcherz, Prezydent miasta Kalisza, oraz Rafał Czyżewski, Prezes spółki ENERGA-OPERATOR ogłosili zakończenie instalacji liczników zdalnego odczytu na terenie Kalisza. Dz
Koszaliński oddział Energa-Operator S.A., z zaplanowanych 92 milionów złotych na inwestycje w 2010, wybudował 130 km nowych oraz dokonał modernizacji 93 km linii energetycznych. Powstało 18 nowych stacji transformatorowyc
Data 25 03 2022Blackout może się zdarzyć – jak zabezpieczyć dom?GDAŃSK – W połowie lutego tego roku z powodu wichur i burz bez prądu pozostawało jednocześnie nawet 1,2 mln odbiorców w Polsce. Gwałtowne zjawiska pogodo
Siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, Muzeum Śląskiego oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego ? wszystkie nowo wybudowane obiekty w katowickiej strefie kultury będą podłączone do sieci ciepłowniczej TA
Pomorze wzbogaciło się o nową stację transformatorowo-rozdzielczą, która wzmacnia bezpieczeństwo energetyczne Kociewia i umożliwia zwiększenie dostaw energii elektrycznej miejscowościom położonym w okolicy
Zakończył się V Wiosenny Rajd Rowerowy „Z prądem Wisły”, kolejna długodystansowa wyprawa energetyków z Kalisza i Ostrołęki. Pracownicy ENERGI w kilka dni przebyli na rowerach ponad tysiąc kilometrów.
Ponad 200 nowych platform pod bocianie gniazda zainstalują przed nadejściem tegorocznej wiosny ekipy ENERGI. Dotąd firma założyła ponad pięć tysięcy takich ratujących życie ptaków konstrukcji. Te proekologiczne dział
Energa-Operator w ciągu 4 najbliższych lat zainwestuje co najmniej 6 mld zł w rozbudowę i modernizację sieci. Przybędzie m.in. ponad 8 tys. km sieci i 36 szt. Głównych Punktów Zasilania. URE zgodził się na
Nie tylko policjanci, lekarze i kolejarze, ale również energetycy dbają, by Święta były spokojne. Ponad 400 osób – pracowników pogotowia energetycznego i dyspozytorów ruchu będzie czuwać w  
Ponad 2 tysiące dzieci, młodzieży i nauczycieli wzięło udział w organizowanych przez ENERGĘ turniejach wiedzy o bezpieczeństwie. Akcja pod nazwą „Bezpieczne Wakacje”, dla dzieci ze szkół podstawowych Kalisz