W Bielsku-Białej od 11 do 14 września odbędą się Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2012 – największa tego typu impreza wystawiennicza w Polsce. TAURON jest po raz kolejny partnerem generalnym wydarzenia. …
Uroczysty finał konkursu plastycznego, organizowanego przez gdański oddział spółki ENERGA-OPERATOR oraz Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej odbył się w piątek, 28 marca, w gdańskim Multikinie.
W Chrzanowie został otwarty nowoczesny, przyjazny klientom, usytuowany w centrum miasta Punkt Obsługi Klienta. …
ENERGA-Operator zamknęła rekordowy pod względem nakładów inwestycyjnych rok 2011 pełną realizacją zaplanowanych przedsięwzięć. W 2012 roku spółka podniesie tempo rozwoju i modernizacji sieci, inwestując rekord
Tegoroczne 21. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB zakończyły się sukcesem kaliskich energetyków. Aż dwie prestiżowe nagrody tej uznanej w branży imprezy wystawienniczej powędrowały do grodu nad Prosną
ENERGA-Operator umożliwia umieszczenie mapy z danymi o przerwach w zasilaniu na dowolnych stronach internetowych ? np. należących do mediów czy samorządów. Dzięki temu dostarczą swoim użytkownikom najbardziej aktualne informac
Słupski oddział ENERGI-OPERATOR SA przekroczył już półmetek realizując wpisany w strategię GRUPY ENERGA ambitny plan montażu liczników zdalnego odczytu u klientów biznesowych, czyli tych, którzy zuż
Grupa TAURON włączyła się w organizację niezwykłego koncertu Fundacji Iskierka – ?Jest MOC jest RADOŚĆ?. Energetycy z Grupy towarzyszyli najważniejszym bohaterom wieczoru – Dziecięcej Orkiestrze Onkologicznej. Wyd
Energa-Operator otrzyma blisko 9 milionów zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, wspierającego działania w zakresie efektywnej dy