Największa część budżetu inwestycyjnego przeznaczona została na przyłączenia – dla naszych klientów oznacza to zwiększenie o prawie 1/3 realizacji umów przyłączeniowych. Tegoroczny plan inwestycyjno ̵
Zaangażowanie inwestycyjne Grupy ENERGA w Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej było głównym tematem rozmów prezydenta miasta Janusza Kotowskiego i wiceprezesa ENERGA SA Romana Szyszko.Należące do gmin
Prace przy budowie bloku gazowo-parowego w Elektrociepłowni Stalowa Wola postępują w szybkim tempie. Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym bez przeszkód prowadzona jest budowa głównych obiektów elektrociepłowni. &hellip
Zakończyły się prace przy sieci zasilającej stację napięcia w Radomyślu Wielkim. W ten sposób została sfinalizowana największa inwestycja elektroenergetyczna ostatnich lat w powiatach mieleckim i dębickim, która rozpoczęł
Pierwsza w Polsce linia niskozwisowa, przyłączenia farm wiatrowych, odbiorców przemysłowych i indywidualnych, modernizacja istniejących sieci, to inwestycje, na które Energa Operator przeznaczy blisko 750
W interesujący sposób zaznaczył swoją obecność na tegorocznej „Fecie na pożegnanie lata” kaliski oddział ENERGA-OPERATOR. Kontynuując program na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zapros
TAURON Wytwarzanie i Rafako podpisały 14 listopada protokół przekazania placu budowy bloku energetycznego o mocy 910 MW, który powstaje na terenie Elektrowni Jaworzno III. To największa inwestycja Grupy TAURON.…
TAURON Dystrybucja zakończył modernizację stacji elektroenergetycznej w Bogatyni, która zasila między innymi Kopalnię Węgla Brunatnego Turów. Nowoczesna rozdzielnia jest pierwszą w oddziale w Jeleniej Górze i dwudziestą w TA
Południowy Koncern Energetyczny z Grupy TAURON w ramach realizacji strategicznego programu ograniczania emisji zanieczyszczeń rozpoczął inwestycję pn. Budowa instalacji odazotowania spalin i modernizacja bloków 200 MW w Ele