W ostatni weekend (10-11 lipca 2010) w dwóch Głównych Punktach Zasilania – na Zaspie i w Oliwie pękły porcelanowe przekładniki napięciowe. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało, a przerwy w zasilaniu nie trw
Firma Nielsen Norman Group (Fremont, California, USA) wybrała 10 najlepszych intranetów świata w 2015 roku. W swoim najnowszym raporcie pośród najlepszych systemów wymienia Tauronet ? wspólny intranet spółek Grupy TAURON. &hel
TAURON Dystrybucja, RWE Stoen Operator, ENEA Operator oraz PGE Dystrybucja ogłosiły wspólny przetarg na zakup ponad 36 tysięcy bilansujących liczników energii elektrycznej…
W miniony czwartek 26 sierpnia w słupskim Oddziale ENERGI-OPERATOR SA odbyło się uroczyste wręczenie czeków pieniężnych lokalnym organizacjom pożytku publicznego na łączna kwotę 36 800,00 zł,-Na uroczystość pr
ENERGA – Operator jest pierwszą wśród dużych dystrybutorów energii spółką, która posiada całodobową Centralną Dyspozycję Systemów, nadzorującą działanie wszystkich systemów teleinformatycznych w spółce. W ten
Neonet, Lukas Bank, Grupa Zakupowa firm Bosch, BSH, Siemens, Hoop Polska – to tylko kilka z firm działających na terenie całego kraju, które w 2011 roku będą korzystać z energii sprzedawanej przez Tauron Polska Energ
TAURON Dystrybucja wybuduje stację elektroenergetyczną wysokiego napięcia ?Ustronie? w Lubinie. Zgodnie z planem w marcu 2014 roku sieć energetyczna w tym regionie wzbogaci się o nowy punkt zasilania. Inwestycja jest warta ponad 3
Energetycy zrobili wszystko, by jak najszybciej usunąć awarie po nocnej wichurzeNa skutek wichury na obszarze działania Oddziału w Elblągu doszło do uszkodzenia 10 linii energetycznych. W usuwanie awarii zostało zaangażowanych
TAURON Sprzedaż rozpoczyna kolejny etap wdrażania projektu Smart Home (inteligentny dom). To system zintegrowanych urządzeń pozwalający w efektywny sposób zdalnie zarządzać pracą sprzętów elektrycznych oraz kontrolować bezp
Wraz z rozwojem świadomości ekologicznej coraz większego znaczenia nabiera racjonalne gospodarowanie energią elektryczną. Nic w tym dziwnego, bo oszczędne zużycie prądu niesie ze sobą korzyści zarówno dla środowiska