TAURON Polska Energia zdobył drugie miejsce w rankingu najpopularniejszych spółek giełdowych 2011 roku, opublikowanym przez finansowy portal Bankier.pl. Rok wcześniej firma zdobyła w zestawieniu również drugą lokat
Plan inwestycyjny Energa-Operator w roku 2013 opiewa na wartość 1 442 mln. zł i jest o 1,7% wyższy od wydatków poniesionych w 2012 r., które zamknęły się kwotą 1 418 mln zł. To rekordowa kwota, stanowiąca szczyt nakła
Większe bezpieczeństwo dostaw ciepła dla mieszkańców Katowic, Chorzowa, Świętochłowic i Siemianowic Śląskich oraz rozwój rynku ciepłowniczego na tym obszarze ? to podstawowe korzyści wynikające z zawartej 19 września umo
Zasilana kablami o mocy 110 kV, sterowana zdalnie, z nowoczesnymi zabezpieczeniami cyfrowymi ? tym wyróżnia się nowo otwarta stacja elektroenergetyczna GPZ ?Kasztanowa?. Inwestycja gliwickiego oddziału TAURON Dystrybucja – za
ENERGA-Operator jest pierwszym polskim dystrybutorem energii elektrycznej, który dysponuje najnowszym potwierdzeniem, że zadziała sprawnie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Certyfikatu zgodności z normą ISO 22301:2012 udzielił
Zakończyło się postępowanie kwalifikacyjne na wybór zarządu Tauron Polska Energia trzeciej kadencji. Rada Nadzorcza rozpoczęła postępowanie kwalifikacyjne na prezesa oraz czterech wiceprezesów zarządu 2 lutego br. Do konkur
Grupa TAURON realizuje strategię korporacyjną w obszarze budowy nowych mocy. 2 czerwca w Elektrowni Jaworzno III, należącej do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, nastąpił montaż walczaka kotł
Przychody Grupy TAURON w I półroczu 2012 r. wyniosły ponad 12,3 mld zł, czyli 19,2 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego, kiedy to TAURON wypracował 10,3 mld zł przychodów.…
Zarząd Energa-Operator SA uznaje praktyki korupcyjne na niedopuszczalne i niegodne z kodeksem etycznym spółki i deklaruje wszelką współpracę z organami ścigania w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Olsztynie
Uroczysty finał konkursu plastycznego, organizowanego przez gdański oddział spółki ENERGA-OPERATOR oraz Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej odbył się w piątek, 28 marca, w gdańskim Multikinie.