Trwa konsolidacja z podmiotami Grupy TAURON spółek Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego, nabytego w grudniu ubiegłego roku od Vattenfalla. Wszystkie przejęte podmioty zmieniły już nazwy. …
Elektrociepłownia EC Nowa z Grupy TAURON i ArcelorMittal Poland podpisały 25 lipca umowę na dostawę i odbiór mediów energetycznych, paliw gazowych i pozostałych produktów. Wolumen obrotu finansowego pomi�
TAURON Polska Energia otrzymał 30 listopada zgodę Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na koncentrację z Górnośląskim Zakładem Elektroenergetycznym – spółką należącą do Vattenfall AB.
TAURON Sprzedaż rozpoczyna kolejny etap wdrażania projektu Smart Home (inteligentny dom). To system zintegrowanych urządzeń pozwalający w efektywny sposób zdalnie zarządzać pracą sprzętów elektrycznych oraz kontrolować bezp
ENERGA-Operator umożliwia umieszczenie mapy z danymi o przerwach w zasilaniu na dowolnych stronach internetowych ? np. należących do mediów czy samorządów. Dzięki temu dostarczą swoim użytkownikom najbardziej aktualne informac
Energa-Operator zainstaluje 310 tysięcy inteligentnych liczników w technologii PRIME w ramach kolejnego etapu realizacji projektu inteligentnego opomiarowania w spółce. Jako zwycięzcę przetargu rozpisanego wśród firm, które za
We wrześniu ruszyła kolejna edycja akcji Domy Pozytywnej Energii skierowana do całodobowych placówek opiekuńczo–wychowawczych z terenu działania Grupy TAURON (woj. śląskie, dolnośląskie, małopolskie, opolskie i p
Przybierająca na sile wichura powoduje eskalację awarii sieci elektroenergetycznych na terenie ENERGA-Operator. Pomimo wysiłków kilkuset brygad technicznych, które od rana usuwają awarie, wiatr wyrządza kolejne
12 sierpnia br. TAURON oficjalnie zakończył proces negocjacji, podpisując umowę sprzedaży, na mocy której nowym właścicielem Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III zostanie Towarzystwo
Koszaliński oddział Energa-Operator S.A., z zaplanowanych 92 milionów złotych na inwestycje w 2010, wybudował 130 km nowych oraz dokonał modernizacji 93 km linii energetycznych. Powstało 18 nowych stacji transformatorowyc