Czy stacja transformatorowa może być barwnym, przyjaznym budynkiem, który jednocześnie spełnia funkcję edukacyjną? Kaliski oddział ENERGA-OPERATOR udowadnia, że tak! Wzorem oddziałów ENERGI z Płocka i Olsztyna w
Aktualizacja – dodano zdjęciaDobiega końca budowa najdłuższej (łącznie 5 km) dwutorowej linii kablowej (podziemna) wysokiego napięcia w Trójmieście. Linia wesprze energetyczne bezpieczeństwo gdańskich dzielnic &
Setki energetyków ENERGA-OPERATOR SA nieustannie pracują nad usuwaniem szkód, jakie wywołał silny wiatr. Bez zasilania pozostaje blisko 50 tys. odbiorców, usuwanie awarii spowalnia trudny dojazd do miejsc
Trwa akcja Grupy TAURON ?Domy Pozytywnej Energii 2012?. Tym razem wychowankowie domów dziecka, do których skierowana jest kampania, będą wraz z Tauronkiem, maskotką TAURON Polska Energia, śledzić historię elektryczności. &hel
To największe tego rodzaju przedsięwzięcie w Polsce i jedno z największych w Europie. Migrowane są dane ponad 4 mln klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw obsługiwanych przez TAURON …
ENERGA-Operator SA dołączyła do międzynarodowej organizacji PRIME Alliance, skupiającej największych uczestników rynku inteligentnych sieci elektroenergetycznych. Celem organizacji jest stworzenie globalnego standardu komunikacj
?TAURON EKO Premium, ekologiczny produkt TAURONA, otrzymał nagrodę Ekolaur Dekady Polskiej Izby Ekologii. W 2010 roku w kategorii „Ekoprodukt wykorzystywany w przemyśle i budownictwie” Ekolaura nagrodę przyznano produkt
W wyznaczonym terminie ? tj. 30 stycznia ? wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu na budowę bloku gazowo-parowego klasy 413 MWe w TAURON Wytwarzanie – Elektrowni Łagisza złożyło dziecięć chętnych podmiotów:&
TAURON Polska Energia wyraził wstępne zainteresowanie nabyciem od Spółki Restrukturyzacji Kopalń całości lub części aktywów KWK Brzeszcze, o ile możliwe będzie efektywne ekonomicznie wydobycie węgla w tym zakładzie. Kompa
Zakończył się V Wiosenny Rajd Rowerowy „Z prądem Wisły”, kolejna długodystansowa wyprawa energetyków z Kalisza i Ostrołęki. Pracownicy ENERGI w kilka dni przebyli na rowerach ponad tysiąc kilometrów.