Olsztyński oddział ENERGA-OPERATOR wyda w bieżącym roku na przyłączenie nowych klientów – domów mieszkalnych i firm – oraz na modernizację i podniesienie stanu technicznego sieci elektroenergetycznej po
Energia na Oszczędzanie to nowy projekt ENERGA-Operator, którego celem jest wsparcie odbiorców w racjonalnym korzystaniu z energii elektrycznej. 900 losowo wybranych klientów otrzyma szczegółowe dane oraz praktyczne wskazówki, o
Energa-Operator SA wypracowała koncepcję działania na rynku energii jako Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSD) i kompleksowo informatyzuje swoje procesy tworząc Platformę Obsługi Konkurencyjnego Rynku Energii. Jako drugi w Polsc
We wrześniu słupski Oddział ENERGI-OPERATOR SA zakończy odnawianie 18 murowanych osiedlowych stacji elektroenergetycznych. Wszystkie będą kolorowe, pokryte ciepłymi kompozycjami plastycznymi. …Na 2 września na godz.12.00
?Tauronet? – tak nazywa się korporacyjny portal intranetowy w Grupie TAURON. To jedno z największych wdrożeń korporacyjnego portalu, opartego na oprogramowaniu SharePoint 2013, wśród przedsiębiorstw w Polsce. I to zarówno
Lekcje prowadzone przez ekspertów, kreatywne konkursy i multimedialne materiały edukacyjne ?Grupa TAURON rozpoczyna kolejną kampanię z cyklu ?Bezpieczniki TAURONA?. Po akcji związanej z bezpieczeństwem zawierania umów sprzedaż
Cel: szybciej, lepiej, bardziej efektywnie. ENERGA-OPERATOR wdraża głębokie zmiany wewnętrzne, które pozwolą na stworzenie nowoczesnego operatora systemu dystrybucyjnego w Polsce. Zajmująca ok. jedną czwartą powierzchni
Większe bezpieczeństwo dostaw ciepła dla mieszkańców Katowic, Chorzowa, Świętochłowic i Siemianowic Śląskich oraz rozwój rynku ciepłowniczego na tym obszarze ? to podstawowe korzyści wynikające z zawartej 19 września umo
Energetycy przywrócili już zasilanie u wszystkich klientów z obszaru Wejherowa. Dziś, w piątek, 19 listopada po godz. 15, awaria transformatora w Głównym Punkcie Zasilania pozbawiła prądu częś�
12 sierpnia br. TAURON oficjalnie zakończył proces negocjacji, podpisując umowę sprzedaży, na mocy której nowym właścicielem Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III zostanie Towarzystwo