?TAURON Polska Energia jest partnerem organizowanej przez GOPR akcji ?Bezpieczna Zima?. Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania zimą w górach i na stokach narciarskich oraz jazdy w kaskach. Akcja odbywa się podczas w
TAURON Ciepło rusza z kampanią, która pokaże mieszkańcom regionu jak można diametralnie poprawić komfort ich życia w budynkach wielorodzinnych. Ponad miliard złotych w ramach likwidacji niskiej emisji, kolejne miliony z progra
We Wrocławiu powstaje nowe centrum zarządzania siecią Tauron Dystrybucja. W czterokondygnacyjnym budynku we Wrocławiu monitorowane będzie działanie sieci elektroenergetycznej obejmującej teren dawnego województwa wrocławskiego
Olsztyński oddział ENERGA-OPERATOR wyda w bieżącym roku na przyłączenie nowych klientów – domów mieszkalnych i firm – oraz na modernizację i podniesienie stanu technicznego sieci elektroenergetycznej po
Energia na Oszczędzanie to nowy projekt ENERGA-Operator, którego celem jest wsparcie odbiorców w racjonalnym korzystaniu z energii elektrycznej. 900 losowo wybranych klientów otrzyma szczegółowe dane oraz praktyczne wskazówki, o
W sobotę 17 lipca br. w obrębie działania koszalińskiego oddziału ENERGA-OPERATOR S.A., w godzinach przedpołudniowych, przeszła gwałtowna burza, połączona z silnym wiatrem i obfitymi opadami deszczu.Połamane konary drzew, b
100 zerwanych przewodów niskiego i średniego napięcia, złamanych pięć żelbetonowych słupów oraz uszkodzonych 10 izolatorów to wynik wichury, która w ostatnich dniach przeszła nad województwem
Kilkuset energetyków pracuje nad przywracaniem zasilania na terenie gdańskiego oddziału ENERGA-OPERATOR. 750 stacji (około 21 tys. odbiorców) pozostaje bez prądu, jednakże specjaliści ostrożnie mówi�
Wzrost zysku netto blisko o połowę z niemal 395 mln zł w I kwartale 2012 r. do niemal 580 mln zł w roku bieżącym. Zwiększenie marży netto z 6,1 proc. do 11,2 proc. …
Energa-Operator wspiera przyszłą kadrę inżynieryjną…