Na inwestycje w koszalińskim Oddziale ENERGA-OPERATOR S.A zaplanowano w 2010 roku 87 milionów złotych, czyli o blisko 30 % więcej niż w roku ubiegłym, środków przeznaczonych na rozwój i unowocześnianie sieci
Tegoroczne 21. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB zakończyły się sukcesem kaliskich energetyków. Aż dwie prestiżowe nagrody tej uznanej w branży imprezy wystawienniczej powędrowały do grodu nad Prosną
TAURON Wytwarzanie zawarł z Zakładami Pomiarowo?Badawczymi Energetyki Energopomiar umowę na pełnienie funkcji inżyniera kontraktu w procesie realizacji inwestycji budowy bloku energetycznego o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno III
Grupa TAURON realizuje strategię korporacyjną w obszarze budowy nowych mocy. 2 czerwca w Elektrowni Jaworzno III, należącej do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, nastąpił montaż walczaka kotł
PGE Polska Grupa Energetyczna, TAURON Polska Energia, KGHM Polska Miedź oraz Enea podpisały dzisiaj list intencyjny dotyczący nabycia udziałów w spółce celowej, powołanej do budowy i eksploatacji pierwszej polskiej elektrow
UWAGA – aktualizacja z godz. 11 (15 października) – awarie usuwane są na bieżąco. Zgłoszenia klientów realizowane sukcesywnie, choć jeszcze mogą wystąpić niewielkie opóźnienia. 45 brygad usuwa
ENERGA-Operator zainstaluje kolejne 450 tysięcy inteligentnych liczników zgodnych z wymaganiami Urzędu Regulacji Energetyki. Firma podpisała umowę z konsorcjum firm Systemy Pomiarowe ELGAMA Sp. z o.o., UAB SIGMA TELAS ENERGY oraz
Zarząd TAURON Wytwarzanie, spółki z Grupy TAURON, zatwierdził 24 stycznia wynik prac komisji przetargowej, której zadaniem było wyłonienie wykonawcy bloku o mocy 910 MW na parametry nadkrytyczne w Elektrowni Jaworzno III. Wybran
TAURON Polska Energia zajął 7. miejsce na Liście 500 „Rzeczpospolitej”, awansując o trzy pozycje w stosunku do ubiegłego roku oraz 6. pozycję w Pięćsetce „Polityki”, czyli o cztery miejsca wyżej n
Energa-Operator w Toruniu walczy z kradzieżami i dewastacją elementów sieci elektroenergetycznej. Tylko w pierwszej połowie roku 2012 skradziono 40 transformatorów. Sojusz przeciw złodziejom infrastruktury energetycznej, kolejowe