Z blisko 80 tys w godzinach porannych do poniżej 2 tys w godzinach wieczornych zmniejszyła się liczba odbiorców pozbawionych zasilania w oddziałach gdańskim i słupskim.Ciężka i nieprzerwana praca kilkuset energety
Dobra wiadomość dla mieszkańców Sopotu. Jeszcze w tym roku ENERGA-OPERATOR rozpocznie wartą 18 mln zł inwestycję, która poprawi jakość dostaw energii elektrycznej w tym mieście. Spółka otrzymała decyzję
Grupa TAURON po zakończeniu pierwszego programu poprawy efektywności, który przyniósł 1 mld zł redukcji kosztów operacyjnych w latach 2010-2012, rozpoczyna podobną inicjatywę. Jej realizacja w latach 2013-2015 ma przynieść o
Największa część budżetu inwestycyjnego przeznaczona została na przyłączenia – dla naszych klientów oznacza to zwiększenie o prawie 1/3 realizacji umów przyłączeniowych. Tegoroczny plan inwestycyjno ̵
W związku z tragicznym wypadkiem, w wyniku którego w niedzielę, 13 kwietnia 2014 śmierć poniosło czworo żeglarzy, spółka prowadzi działania wyjaśniające wszelkie okoliczności dotyczące znajdującej się nad rzeką Cieplic
Spółki dystrybucyjne Grupy TAURON (TAURON Dystrybucja i TAURON Dystrybucja GZE) podpisały 1 sierpnia z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach porozumienie regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu na
ENERGA-Operator podsumowała wstępnie przerwy w dostawach energii w 2013 r. i porównała je do lat ubiegłych. Istotny wpływ na wskaźnik SAIDI, obrazujący średnią długość czasu trwania braku zasilania na odbiorcę, mają grud
Energa-Operator w ciągu 4 najbliższych lat zainwestuje co najmniej 6 mld zł w rozbudowę i modernizację sieci. Przybędzie m.in. ponad 8 tys. km sieci i 36 szt. Głównych Punktów Zasilania. URE zgodził się na
?TAURON Polska Energia jest partnerem organizowanej przez GOPR akcji ?Bezpieczna Zima?. Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania zimą w górach i na stokach narciarskich oraz jazdy w kaskach. Akcja odbywa się podczas w
TAURON Wytwarzanie rozpoczyna budowę bloku 910 MW w Jaworznie ? w kwietniu spółka podpisała umowę z generalnym wykonawcą ? konsorcjum Rafako-Mostostal, a w czerwcu wybrano inżyniera kontraktu, którym został Energopomiar Gliwic