Z okazji Dnia Energetyka wszystkim Pracownikom sektora energetycznego, a zwłaszcza Grupy TAURON, składamy życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych, pozytywnej energii na co dzień i powo
PGE Polska Grupa Energetyczna, TAURON Polska Energia, KGHM Polska Miedź oraz Enea podpisały dzisiaj list intencyjny dotyczący nabycia udziałów w spółce celowej, powołanej do budowy i eksploatacji pierwszej polskiej elektrow
Najnowocześniejsze technologicznie źródło zasilania otrzymały gdańskie Młode Miasto oraz gdyńskie tereny postoczniowe. Inwestycje zapewnią możliwość dynamicznego rozwoju tych terenów i ich pełnego przywrócenia mias
Nie tylko policjanci, lekarze i kolejarze, ale również energetycy dbają, by Święta były spokojne. Ponad 400 osób – pracowników pogotowia energetycznego i dyspozytorów ruchu będzie czuwać w  
Ogłoszenie Rady Nadzorczej TAURON Polska Energia S.A. z siedzibą w Katowicach o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowiskoPrezesa ZarząduTAURON Polska Energia S.A. ——————̵
Zakończyły się prace przy sieci zasilającej stację napięcia w Radomyślu Wielkim. W ten sposób została sfinalizowana największa inwestycja elektroenergetyczna ostatnich lat w powiatach mieleckim i dębickim, która rozpoczęł
TAURON Sprzedaż rozpoczyna kolejny etap wdrażania projektu Smart Home (inteligentny dom). To system zintegrowanych urządzeń pozwalający w efektywny sposób zdalnie zarządzać pracą sprzętów elektrycznych oraz kontrolować bezp
Pokaz niezwykłych eksperymentów fizycznych, przejazd kolejką po poznańskim zoo oraz pełen wrażeń spacer po palmiarni – to tylko część atrakcji, w których wzięli udział uczniowie zabrani przez ENERGĘ na w
Trwa wielka wymiana liczników – wszyscy odbiorcy biznesowi z grup taryfowych A, B, C2x przyłączeni do sieci ENERGA-OPERATOR do końca roku będą mieli zainstalowane nowoczesne układy pomiarowe umożliwiające zdalną k
74 mln zł,- zaplanowano na inwestycje energetyczne w słupskim oddziale ENERGI-OPERATOR w 2010 r.: 42 mln zł,- będzie kosztowało przyłączenie nowych odbiorców.26 mln zł,- zostanie zainwestowane w modernizację istniejące