TAURON Wytwarzanie podpisał 19 stycznia z Ministerstwem Gospodarki (jako instytucją pośredniczącą dla Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013) umowę na dofinansowanie budowy kotła na biomasę jednostki OZE w
Siedemnaście tysięcy klientów biznesowych ENERGA-OPERATOR SA korzysta już ze zdalnego odczytu danych licznikowych. Spółka zgodnie z zapowiedziami zakończyła wdrażanie systemu zdalnego odczytu wśród klient
Dziesięć z szesnastu tysięcy klientów biznesowych ENERGA-OPERATOR SA korzysta już ze zdalnego odczytu danych licznikowych. Są wśród nich przedsiębiorstwa produkcyjne, szpitale, urzędy, sieci handlowe, rest
Spółki dystrybucyjne Grupy TAURON (TAURON Dystrybucja i TAURON Dystrybucja GZE) podpisały 1 sierpnia z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach porozumienie regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu na
Pilotowa instalacja aminowego usuwania dwutlenku węgla ze spalin rozpoczęła 25 kwietnia pracę w Elektrowni Łaziska. To pierwszy tego typu projekt badawczy w Polsce, prowadzony przez Grupę TAURON przy współpracy Instytutu Chemic
27 lipca rozpoczyna się największa impreza kolarska w kraju – Tour de Pologne. TAURON Polska Energia już po raz czwarty jest partnerem wyścigu. …
SMS o treści AWARIA pod numer 3991 lub skorzystanie z prostego formularza internetowego formularz zgłoszeniowy (strona dostosowana do urządzeń mobilnych) są najskuteczniejszymi sposobami zawiadomienia Energa-Operator o awarii. P
Zaangażowanie inwestycyjne Grupy ENERGA w Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej było głównym tematem rozmów prezydenta miasta Janusza Kotowskiego i wiceprezesa ENERGA SA Romana Szyszko.Należące do gmin
?Ponad 75 mln zł,- zainwestowano w 2010 r. w modernizację i rozbudowę całej infrastruktury energetycznej ENERGA-OPERATOR w okolicach Słupska, Człuchowa, Lęborka, Bytowa. Wybudowano i zmodernizowano linie energetyczne oraz