Mniej awarii na terenach wiejskich i podmiejskich – taki cel zakładają przyjęte przez Energę–Operator nowe standardy techniczne dotyczące modernizacji sieci przebiegającej przez tereny leśne. Zgodnie z nimi wszystkie
Dlaczego prąd „kopie” i jak bezpiecznie i ekologicznie korzystać z energii elektrycznej – dowiedzą się uczniowie SP nr 9 w Sopocie oraz Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Swarożynie. „Dzie
Zorganizowana w Gdańsku doroczna Konferencja Regionalnego Stowarzyszenia Regulatorów Energetyki (ERRA) poświęcona była regulacyjnym aspektom wdrożenia sieci inteligentnych. To najważniejsze spotkanie i forum wymiany poglądów
Energa – Operator sprawdza, czy konieczne jest – niezwykle kosztowne – budowanie nowych linii, czy też w niektórych miejscach wystarczy zastosowanie nowatorskiego systemu, pozwalającego wykorzystać istnieją
Chociaż możliwość zmiany sprzedawcy energii funkcjonuje w Polsce już od siedmiu lat, to nadal nie jest zbyt popularna wśród odbiorców grupy taryfowej G. Co zniechęca polskich konsumentów do dokonania zmiany, skoro niejednokro
Na terenie budowy bloku 910 MW w Elektrowni Jaworzno III rozpoczęły się prace ziemne związane z wykopami pod fundamenty budynku głównego kotłowni i maszynowni oraz pod fundamenty chłodni kominowej.…
?Grupa TAURON znalazła się na 23 miejscu Listy 500 największych firm Europy Środkowo-Wschodniej opracowanej przez „Rzeczpospolitą” i firmę doradczą Deloitte. Grupa obroniła tym samym ubiegłoroczną pozycję rankin
TAURON Polska Energia otrzymał od kapituły konkursu „The Best Annual Report 2010” wyróżnienie za jakość skonsolidowanego sprawozdania finansowego zamieszczonego w raporcie Grupy TAURON za 2010 rok. Uroczysta gal
Dziesięć z szesnastu tysięcy klientów biznesowych ENERGA-OPERATOR SA korzysta już ze zdalnego odczytu danych licznikowych. Są wśród nich przedsiębiorstwa produkcyjne, szpitale, urzędy, sieci handlowe, restau
Oddział toruński ENERGI- OPERATORA wymienił ponad 90% liczników u kluczowych klientów, charakteryzujących się dużym poborem energii. Liczniki zdalnego odczytu zainstalowano już m.in. na obiektach Uniwersytetu M.