Dzięki pracom przeprowadzonym przez ENERGĘ-Operator SA, Trójmiasto posiada nową stację transformatorowo-rozdzielczą „GPZ Nowy Port”, która będzie odpowiadać za zasilanie stadionu piłkarskiego budowa
Oferta firmy Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o. została uznana przez ENERGA-Operator SA za najlepszą w postępowaniu o udzielenie zamówienia na dostawę i wdrożenie systemu TETRA. System pozwoli skutecznie sterować urzą
KGHM Polska Miedź oraz TAURON Wytwarzanie, spółka zależna TAURON Polska Energia, zawiązały 5 września spółkę celową pod nazwą Elektrownia Blachownia Nowa. Zajmie się ona kompleksową realizacją inwestycji, która obejmowa
Neonet, Lukas Bank, Grupa Zakupowa firm Bosch, BSH, Siemens, Hoop Polska – to tylko kilka z firm działających na terenie całego kraju, które w 2011 roku będą korzystać z energii sprzedawanej przez Tauron Polska Energ
Oferta TAURONA okazała się najatrakcyjniejsza w postępowaniach w trybie zamówień publicznych na dostawę paliwa gazowego dla instytucji publicznych w Lublinie, Poznaniu i Grudziądzu. Potwierdza to skuteczną realizację strategii
Nawet w co drugim mieszkaniu ogrzewanym piecem węglowym, w którym doszło do zaczadzenia, domownicy spalali śmieci. Powstająca w ten sposób mokra sadza osiada na kominie, powodując, niebezpieczne dla użytkownik&oacut
Tegoroczne 21. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB zakończyły się sukcesem kaliskich energetyków. Aż dwie prestiżowe nagrody tej uznanej w branży imprezy wystawienniczej powędrowały do grodu nad Prosną
TAURON Ciepło podpisał 19 sierpnia umowę z Control Process na budowę trzech kotłów olejowo-gazowych o mocy sumarycznej około 114 MWt w Zakładzie Wytwarzania Katowice. Inwestycja o wartości ok. 55 mln zł, która zostanie przek
Program inwestycyjny ENERGA-OPERATOR na lata 2009-2011, finansowany ze środków Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI), Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) oraz Nordyckiego Banku Inwestycyjnego (NIB) w łącznej kwo
Grupa TAURON przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozpoczyna kampanię społeczną mającą przekonać mieszkańców domów wielorodzinnych do rezygnacj