?Tauron Polska Energia wygrywa kolejne przetargi na sprzedaż energii elektrycznej klientom biznesowym – zarówno ze swojego obszaru dystrybucji jak i pozostałych rejonów kraju. Muzeum Narodowe w Krakow
Zakończyły się prace przy sieci zasilającej stację napięcia w Radomyślu Wielkim. W ten sposób została sfinalizowana największa inwestycja elektroenergetyczna ostatnich lat w powiatach mieleckim i dębickim, która rozpoczęł
Siedmioro studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej otrzymało z rąk Roberta Świerzyńskiego, wiceprezesa zarządu ENERGA-Operator SA, stypendia w ramach programu edukacyjnego ?Energia do nauki?. To kolejna
Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał 24 listopada zgodę na dokonanie koncentracji, polegającej na utworzeniu wspólnego przedsiębiorcy – TAMEH Holding.…
Rozwój energetyki w oparciu o środki planowane w przyszłej perspektywie budżetowej UE 2014-2020 był tematem odbywającej się 19 listopada w Katowicach konferencji przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, która odbył
TAURON Wytwarzanie zawarł z Zakładami Pomiarowo?Badawczymi Energetyki Energopomiar umowę na pełnienie funkcji inżyniera kontraktu w procesie realizacji inwestycji budowy bloku energetycznego o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno III
Ponad tysiąc kilometrów przejadą w tym roku na rowerach kaliscy energetycy, wyruszający na trasę V Wiosennego Rajdu Rowerowego „Z prądem Wisły”. Po raz pierwszy towarzyszyć im będą koledzy po fachu z Zespoł
TAURON Dystrybucja uruchomił nową stację elektroenergetyczną 110/20 kV – Brochocin, która będzie odbierała energię wyprodukowaną w dolnośląskich farmach wiatrowych Modlikowice oraz Łukaszów.…
Ponad 280 km linii średniego napięcia zmodernizuje Energa-Operator w Olsztyńskiem dzięki wynoszącemu prawie 15 mln zł dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Całość projektu, przewidzianego na 2 lata, będzie kosztowała ok. 40 ml
Burze i nawałnice, jakie przeszły nad terenem działania ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Płocku z 23 na 24 lipca br wyrządziły wiele szkód. W krytycznym momencie (rano 24 lipca) bez zasilania było ponad 2700 stacji transform