Grupa TAURON włączyła się w organizację niezwykłego koncertu Fundacji Iskierka – ?Jest MOC jest RADOŚĆ?. Energetycy z Grupy towarzyszyli najważniejszym bohaterom wieczoru – Dziecięcej Orkiestrze Onkologicznej. Wyd
Energetycy zrobili wszystko, by jak najszybciej usunąć awarie po nocnej wichurzeNa skutek wichury na obszarze działania Oddziału w Elblągu doszło do uszkodzenia 10 linii energetycznych. W usuwanie awarii zostało zaangażowanych
We wrześniu słupski Oddział ENERGI-OPERATOR SA zakończy odnawianie 18 murowanych osiedlowych stacji elektroenergetycznych. Wszystkie będą kolorowe, pokryte ciepłymi kompozycjami plastycznymi. …Na 2 września na godz.12.00
ENERGA-Operator SA dołączyła do międzynarodowej organizacji PRIME Alliance, skupiającej największych uczestników rynku inteligentnych sieci elektroenergetycznych. Celem organizacji jest stworzenie globalnego standardu komunikacj
TAURON Wytwarzanie zawarł z Zakładami Pomiarowo?Badawczymi Energetyki Energopomiar umowę na pełnienie funkcji inżyniera kontraktu w procesie realizacji inwestycji budowy bloku energetycznego o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno III
?TAURON EKO Premium, ekologiczny produkt TAURONA, otrzymał nagrodę Ekolaur Dekady Polskiej Izby Ekologii. W 2010 roku w kategorii „Ekoprodukt wykorzystywany w przemyśle i budownictwie” Ekolaura nagrodę przyznano produkt
W ciągu ostatniego stulecia tylko dwa razy na ścianach dziedzińca Zamku Królewskiego na Wawelu można było oglądać przepięknie tkane arrasy. Podczas tegorocznej krakowskiej Nocy Muzeów można je było zobaczyć po raz trzeci.
Aktualizacja – dodano zdjęciaDobiega końca budowa najdłuższej (łącznie 5 km) dwutorowej linii kablowej (podziemna) wysokiego napięcia w Trójmieście. Linia wesprze energetyczne bezpieczeństwo gdańskich dzielnic &
TAURON Polska Energia otrzymał od kapituły konkursu ?The Best Annual Report 2013? nagrodę główną za raport roczny Grupy TAURON za 2013 rok. Spółka otrzymała również wyróżnienie za raport roczny w internecie.…
W Zespole Elektrociepłowni Bielsko-Biała, zakładzie należącym do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, powstaje blok węglowy, który wytwarzać będzie energię oraz ciepło w skojarzeniu, o mocy 50 MWe i 10