Elektroenergetyka Wiadomości branżowe

TAURON firmą roku Europy Środkowo-Wschodniej

​TAURON Polska Energia został firmą roku w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrodę przyznała Rada Forum Ekonomicznego w Krynicy, a wręczono ją prezesowi Dariuszowi Luberze 7 września.Zdaniem kapituły firma udowodniła, że w trudnych warunkach transformującej się gospodarki można odnieść sukces, dzięki odważnym inwestycjom i dobremu zarządzaniu. Jak podkreśliła Rada – sukces jest tym większy ,że został osiągnięty w czasie kryzysu gospodarczego, który znacząco nadwyrężył sytuację wielu wiodących firm.Prezes Dariusz Lubera powiedział, że nagroda jest sukcesem wszystkim pracowników Grupy TAURON, którym podziękował za zaangażowanie i rzetelną pracę.

?TAURON Polska Energia został firmą roku w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrodę przyznała Rada Forum Ekonomicznego w Krynicy, a wręczono ją prezesowi Dariuszowi Luberze 7 września.

<

p>Zdaniem kapituły firma udowodniła, że w trudnych warunkach transformującej się gospodarki można odnieść sukces, dzięki odważnym inwestycjom i dobremu zarządzaniu. Jak podkreśliła Rada – sukces jest tym większy ,że został osiągnięty w czasie kryzysu gospodarczego, który znacząco nadwyrężył sytuację wielu wiodących firm.

Prezes Dariusz Lubera powiedział, że nagroda jest sukcesem wszystkim pracowników Grupy TAURON, którym podziękował za zaangażowanie i rzetelną pracę.

Źródło TAURON Polska Energia SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ponad 1 mld zł zysku netto Grupy TAURON

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy