?TAURON Polska Energia SA ? sponsor tytularny koszykarskiej ekstraklasy, serdecznie zaprasza 16 stycznia 2010 r. na Mecz Gwiazd TAURON Basket Ligi do hali Kalisz Arena. Mecz Gwiazd to emocjonujące zawody z udziałem najlepszych kosz
Ruszył ogólnopolski cykl spotkań na temat inwestowania na giełdzie w ramach programu Akcjonariatu Obywatelskiego. W ciągu czterech miesięcy w 49 miastach Polski każdy potencjalny i obecny indywidualny inwestor będzie m&oa
W oddziale toruńskim ENERGA-OEPRATOR automatyzacja pomiarów i modernizacja łączy optotelekomunikacyjnych to recepta na liberalizację rynku energii. Sto dziesięć milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje
Już po raz drugi ENERGA SA zapytała swych pracowników, które organizacje pożytku publicznego należy na danym terenie wesprzeć finansowo. W ramach projektu „Pomagaj z Energą” spółka zwr&oacu
TAURON Dystrybucja, spółka z Grupy TAURON, oraz BIT Huachuang Electric Vehicle Technology (Chiny) podpisały 3 lutego umowę o współpracy. Celem projektu będzie wykorzystanie stacjonarnej i mobilnej infrastruktury elektroenergetyc
TAURON Dystrybucja podpisał list intencyjny z amerykańską firmą Altairnano. Dokument dotyczy współpracy w obszarze stacjonarnych systemów magazynowania energii oraz systemów stabilizacji mocy opartych o baterie litowo-tytanowe.
Grupa TAURON włączyła się w organizację niezwykłego koncertu Fundacji Iskierka – ?Jest MOC jest RADOŚĆ?. Energetycy z Grupy towarzyszyli najważniejszym bohaterom wieczoru – Dziecięcej Orkiestrze Onkologicznej. Wyd
Neonet, Lukas Bank, Grupa Zakupowa firm Bosch, BSH, Siemens, Hoop Polska – to tylko kilka z firm działających na terenie całego kraju, które w 2011 roku będą korzystać z energii sprzedawanej przez Tauron Polska Energ
Dziesięć z szesnastu tysięcy klientów biznesowych ENERGA-OPERATOR SA korzysta już ze zdalnego odczytu danych licznikowych. Są wśród nich przedsiębiorstwa produkcyjne, szpitale, urzędy, sieci handlowe, restau
W Zespole Elektrociepłowni Bielsko-Biała, zakładzie należącym do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, powstaje blok węglowy, który wytwarzać będzie energię oraz ciepło w skojarzeniu, o mocy 50 MWe i 10