Energa-Operator ogłosiła postępowanie zakupowe na 450 tysięcy inteligentnych liczników. O zamówienie mogą się ubiegać podmioty mające podpisane z firmą umowy ramowe. Dostawy urządzeń, w przypadku pomyślnie rozstrzygnięte
Dziesięć z szesnastu tysięcy klientów biznesowych ENERGA-OPERATOR SA korzysta już ze zdalnego odczytu danych licznikowych. Są wśród nich przedsiębiorstwa produkcyjne, szpitale, urzędy, sieci handlowe, rest
TAURON Dystrybucja zawarł 7 września trzecie porozumienie z Lasami Państwowymi, regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu. Tym razem dokument podpisali przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakow
?TAURON Polska Energia uzyskał status członka rzeczywistego stowarzyszenia Central Europe Energy Partners AISBL (CEEP). Central Europe Energy Partners AISBL jest międzynarodowym stowarzyszeniem non-profit z siedzibą w Bruks
Siedmioro studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej otrzymało z rąk Roberta Świerzyńskiego, wiceprezesa zarządu ENERGA-Operator SA, stypendia w ramach programu edukacyjnego ?Energia do nauki?. To kolejna
Koszaliński oddział Energa-Operator S.A., z zaplanowanych 92 milionów złotych na inwestycje w 2010, wybudował 130 km nowych oraz dokonał modernizacji 93 km linii energetycznych. Powstało 18 nowych stacji transformatorowyc
Wzrost przychodów Grupy TAURON o niemal 13 proc. do ponad 15,4 mld zł w 2010 r. z prawie 13,7 mld zł rok wcześniej. Zwiększenie EBITDA (zysk operacyjny powiększony o amortyzację) o niemal 5 proc. z ponad 2,6 mld zł
Raportowana EBITDA za dziewięć miesięcy 2013 r. na poziomie zbliżonym do ubiegłorocznej – ok. 3 mld zł. Po eliminacji istotnych zdarzeń jednorazowych (odpisy aktualizujące) raportowana EBITDA wyniosłaby 3,3 mld zł, co
Tauron rozszerza gamę produktów dla klientów biznesowych. Od 1 listopada br. dostępna jest oferta Tauron Giełda Mix – mogą z niej korzystać zarówno obecni, jak i potencjalni klienci Taurona.…
Zakończył się V Wiosenny Rajd Rowerowy „Z prądem Wisły”, kolejna długodystansowa wyprawa energetyków z Kalisza i Ostrołęki. Pracownicy ENERGI w kilka dni przebyli na rowerach ponad tysiąc kilometrów.