12 sierpnia br. TAURON oficjalnie zakończył proces negocjacji, podpisując umowę sprzedaży, na mocy której nowym właścicielem Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III zostanie Towarzystwo
W Chrzanowie został otwarty nowoczesny, przyjazny klientom, usytuowany w centrum miasta Punkt Obsługi Klienta. …
Kilkuset energetyków pracuje nad przywracaniem zasilania na terenie gdańskiego oddziału ENERGA-OPERATOR. 750 stacji (około 21 tys. odbiorców) pozostaje bez prądu, jednakże specjaliści ostrożnie mówi�
TAURON Polska Energia zajął 7. miejsce na Liście 500 „Rzeczpospolitej”, awansując o trzy pozycje w stosunku do ubiegłego roku oraz 6. pozycję w Pięćsetce „Polityki”, czyli o cztery miejsca wyżej n
Zakończyło się postępowanie kwalifikacyjne na wybór zarządu Tauron Polska Energia trzeciej kadencji. Rada Nadzorcza rozpoczęła postępowanie kwalifikacyjne na prezesa oraz czterech wiceprezesów zarządu 2 lutego br. Do konkur
Pracownicy Pogotowia Energetycznego od niedzieli pełnią całodobowe dyżury na terenach zagrożonych powodzią, aby nie dopuścić do wystąpienia zagrożenia ze strony urządzeń energetycznych, ale jednocześnie – by maksymal
Tegoroczne 21. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB zakończyły się sukcesem kaliskich energetyków. Aż dwie prestiżowe nagrody tej uznanej w branży imprezy wystawienniczej powędrowały do grodu nad Prosną
We Wrocławiu powstaje nowe centrum zarządzania siecią Tauron Dystrybucja. W czterokondygnacyjnym budynku we Wrocławiu monitorowane będzie działanie sieci elektroenergetycznej obejmującej teren dawnego województwa wrocławskiego
Elektrociepłownia Tychy z Grupy Tauron podpisała 29 marca umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na udzielenie pożyczki w wysokości 30 mln zł na realizację projektu bu