Spółka ENERGA-Operator zawarła umowę o współpracy z koncernem The Chugoku Electric Power Co., Inc. w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii i rozwoju inteligentnych sieci. ENERDZE przyniesie to wiedzę w zakres
Zaangażowanie inwestycyjne Grupy ENERGA w Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej było głównym tematem rozmów prezydenta miasta Janusza Kotowskiego i wiceprezesa ENERGA SA Romana Szyszko.Należące do gmin
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie dokonano dziś uroczystego otwarcia zmodernizowanej i wzbogaconej o nowe urządzenia pracowni elektroenergetycznej. Wyposażenie sfinansowała ENERGA-Operator w ramach prowadzo
TAURON dokonał wyboru konsorcjum banków inwestycyjnych, które będą wspierały spółkę w opracowaniu strategii finansowania Grupy TAURON, a także w procesie pozyskania finansowania programu inwestycyjnego Grupy.…
Kilkanaście tysięcy aktów notarialnych podpisze do końca pierwszego kwartału 2012 r. Energa-Operator z Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe, aby uregulować status prawny nieruchomości energetycznych znajdując
18 września na terenie budowy bloku energetycznego o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno III miało miejsce symbolicznie wbicie pierwszej łopaty. Prace przy realizacji projektu potrwają do 2019 r.…
Wg raportów służb technicznych słupskiego Oddziału ENERGI-OPERATOR z godz.20.30 – nadal bez napięcia pozostaje 126 stacji energetycznych. Sytuacja jest dynamiczna, liczba niezasilonych stacji
Nie tylko policjanci, lekarze i kolejarze, ale również energetycy dbają, by Święta były spokojne. Ponad 400 osób – pracowników pogotowia energetycznego i dyspozytorów ruchu będzie czuwać w  
Nawet w co drugim mieszkaniu ogrzewanym piecem węglowym, w którym doszło do zaczadzenia, domownicy spalali śmieci. Powstająca w ten sposób mokra sadza osiada na kominie, powodując, niebezpieczne dla użytkownik&oacut