Przychody Grupy TAURON w okresie I-III kwartał 2011 r. wyniosły około 15,2 mld zł. Po doprowadzeniu do porównywalności[1] sprzedaż Grupy wyniosłaby około 11,9 mld zł, co oznacza wzrost o 8,4 proc. w stosunku do te
Energetycy zrobili wszystko, by jak najszybciej usunąć awarie po nocnej wichurzeNa skutek wichury na obszarze działania Oddziału w Elblągu doszło do uszkodzenia 10 linii energetycznych. W usuwanie awarii zostało zaangażowanych
Energa-Operator SA wypracowała koncepcję działania na rynku energii jako Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSD) i kompleksowo informatyzuje swoje procesy tworząc Platformę Obsługi Konkurencyjnego Rynku Energii. Jako drugi w Polsc
ENERGA – Operator jest pierwszą wśród dużych dystrybutorów energii spółką, która posiada całodobową Centralną Dyspozycję Systemów, nadzorującą działanie wszystkich systemów teleinformatycznych w spółce. W ten
Rusza druga odsłona kampanii edukacyjnej ?Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie?. Ministerstwo Skarbu Państwa uruchamia ogólnopolski program edukacyjny skierowany do indywidualnych inwestorów giełdowych. Będą oni mogli uc
Teatr Śląski zaprosił na styczniowe spektakle inaugurujące wyjazdowe pokazy ?Wędrowanie według Stanisława Wyspiańskiego? w wykonaniu artystów krakowskiego Teatru STU. Mecenat nad projektem objął TAURON Polska Energia.&hellip
TAURON Polska Energia wyraził wstępne zainteresowanie nabyciem od Spółki Restrukturyzacji Kopalń całości lub części aktywów KWK Brzeszcze, o ile możliwe będzie efektywne ekonomicznie wydobycie węgla w tym zakładzie. Kompa
Sąd w Katowicach zarejestrował 10 grudnia podział spółek z Grupy TAURON oraz ArcelorMittal poprzez wydzielenie części ich majątku do TAMEH Polska …
Zasilana kablami o mocy 110 kV, sterowana zdalnie, z nowoczesnymi zabezpieczeniami cyfrowymi ? tym wyróżnia się nowo otwarta stacja elektroenergetyczna GPZ ?Kasztanowa?. Inwestycja gliwickiego oddziału TAURON Dystrybucja – za
74 mln zł,- zaplanowano na inwestycje energetyczne w słupskim oddziale ENERGI-OPERATOR w 2010 r.: 42 mln zł,- będzie kosztowało przyłączenie nowych odbiorców.26 mln zł,- zostanie zainwestowane w modernizację istniejące