Zaangażowanie inwestycyjne Grupy ENERGA w Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej było głównym tematem rozmów prezydenta miasta Janusza Kotowskiego i wiceprezesa ENERGA SA Romana Szyszko.Należące do gmin
Konsorcjum, którego liderem jest spółka ENERGA-Operator otrzymało ponad 19,5 mln dofinansowania od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na projekt ?Smart Toruń- pilotażowe wdrożenie Inteligentnej Sieci En
Aktualizacja – stan na 16 marca godz. 14.30…
Dobiega końca usuwanie skutków huraganu i śnieżyc, które stały się przyczyną masowych awarii na terenie obsługiwanym przez spółkę (1/4 powierzchni kraju). Spółka zakłada, że do wieczora usunięte zostaną awarie ciąg
We wrześniu ruszyła kolejna edycja akcji Domy Pozytywnej Energii skierowana do całodobowych placówek opiekuńczo–wychowawczych z terenu działania Grupy TAURON (woj. śląskie, dolnośląskie, małopolskie, opolskie i p
Plan inwestycyjny Energa-Operator w roku 2013 opiewa na wartość 1 442 mln. zł i jest o 1,7% wyższy od wydatków poniesionych w 2012 r., które zamknęły się kwotą 1 418 mln zł. To rekordowa kwota, stanowiąca szczyt nakła
TAURON Wytwarzanie podpisał 1 kwietnia z GAZ-SYSTEMEM umowę dotyczącą przyłączenia do sieci przesyłowej jednostki parowo-gazowej o mocy 413 MW, która powstanie na terenie Elektrowni Łagisza. Przyłączenie zostanie zrealizowa
W miniony czwartek 26 sierpnia w słupskim Oddziale ENERGI-OPERATOR SA odbyło się uroczyste wręczenie czeków pieniężnych lokalnym organizacjom pożytku publicznego na łączna kwotę 36 800,00 zł,-Na uroczystość pr
Grupa TAURON przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozpoczyna kampanię społeczną mającą przekonać mieszkańców domów wielorodzinnych do rezygnacj