Podczas dzisiejszego spotkania w kaliskim ratuszu Janusz Pęcherz, Prezydent miasta Kalisza, oraz Rafał Czyżewski, Prezes spółki ENERGA-OPERATOR ogłosili zakończenie instalacji liczników zdalnego odczytu na terenie Kalisza. Dz
TAURON Wytwarzanie zawarł z Zakładami Pomiarowo?Badawczymi Energetyki Energopomiar umowę na pełnienie funkcji inżyniera kontraktu w procesie realizacji inwestycji budowy bloku energetycznego o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno III
13 kwietnia Kazimierz Grzechnik został odwołany przez Walne Zgromadzenie spółki z funkcji prezesa zarządu TAURON Wydobycie. W tym samym dniu wiceprezes zarządu Jerzy Wróbel złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Obecnie z
TAURON Wytwarzanie ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy bloku gazowo-parowego w Elektrowni Łagisza. Zadaniem przyszłego wykonawcy będzie zaprojektowanie, wybudowanie, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji – w formu
Rok 2012 był czasem rekordowych nakładów na rozbudowę i modernizację sieci energetycznej w gdańskim oddziale spółki. Klienci odczuwają już pierwsze pozytywne efekty inwestycji. Prace na poprawą niezawodności sieci będą k
Zakup samochodów z silnikiem elektrycznym to kolejna inicjatywa Grupy ENERGA promująca postawy proekologiczne i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Nowoczesne ekoauta nie wydzielają spalin i są dziesięciokrotnie tańsze
27 lipca rozpoczyna się największa impreza kolarska w kraju – Tour de Pologne. TAURON Polska Energia już po raz czwarty jest partnerem wyścigu. …
?20 czerwca o godz. 16.00 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (Aula Wydziału Prawa i Administracji, ul. Bankowa 11 B) odbędzie się spotkanie warsztatowe na temat inwestowania na giełdzie, którego gościem specjalnym będ
Porozumienie polskich firm – PGNiG, ENEA, KGHM Polska Miedź, PGE i TAURON Polska Energia – umożliwi przyśpieszenie prac poszukiwawczych gazu z łupków. Szacowane nakłady na poszukiwanie, rozpoznawanie i wydobywan
TAURON Dystrybucja zawarł 7 września trzecie porozumienie z Lasami Państwowymi, regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu. Tym razem dokument podpisali przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakow