SMS o treści AWARIA pod numer 3991 lub skorzystanie z prostego formularza internetowego formularz zgłoszeniowy (strona dostosowana do urządzeń mobilnych) są najskuteczniejszymi sposobami zawiadomienia Energa-Operator o awarii. P
Zaangażowanie inwestycyjne Grupy ENERGA w Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej było głównym tematem rozmów prezydenta miasta Janusza Kotowskiego i wiceprezesa ENERGA SA Romana Szyszko.Należące do gmin
Ponad 70 uczestniczących domów dziecka, w których mieszka 2100 dzieci, imprezy zorganizowane dla ponad 800 wychowanków, atrakcyjne nagrody finansowe dla półfinalistów i finalistów z pięciu województw ? to bilans działań prz
ENERGA-Operator planuje w 2015 roku przeznaczyć 1 115 mln na inwestycje. Priorytetowe kierunki to modernizacja sieci ukierunkowana na poprawę wskaźników niezawodności sieci oraz przyłączanie nowych odbiorców. …
100 zerwanych przewodów niskiego i średniego napięcia, złamanych pięć żelbetonowych słupów oraz uszkodzonych 10 izolatorów to wynik wichury, która w ostatnich dniach przeszła nad województwem
13 kwietnia Kazimierz Grzechnik został odwołany przez Walne Zgromadzenie spółki z funkcji prezesa zarządu TAURON Wydobycie. W tym samym dniu wiceprezes zarządu Jerzy Wróbel złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Obecnie z
Spółka Tauron Sprzedaż GZE zaoferowała najbardziej atrakcyjną cenę w przetargu na grupowy zakup energii elektrycznej dla Górnośląskiego Związku Metropolitalnego (GZM). …
Nakłady inwestycyjne elbląskiego oddziału Energi – Operator wzrosły w stosunku do ub. r. o 17 proc. Dzięki tegorocznym pracom poprawi się bezpieczeństwo energetyczne regionu. Pierwszą ze strategicznych inwestycji, kt&oac
Energa-Operator otrzyma blisko 9 milionów zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, wspierającego działania w zakresie efektywnej dy