Wg raportów służb technicznych słupskiego Oddziału ENERGI-OPERATOR z godz.20.30 – nadal bez napięcia pozostaje 126 stacji energetycznych. Sytuacja jest dynamiczna, liczba niezasilonych stacji
Mniej awarii na terenach wiejskich i podmiejskich – taki cel zakładają przyjęte przez Energę–Operator nowe standardy techniczne dotyczące modernizacji sieci przebiegającej przez tereny leśne. Zgodnie z nimi wszystkie
Zakończyła się druga edycja studiów podyplomowych ?Energetyka jądrowa? organizowanych przez Akademię Górniczo Hutniczą dla TAURON Polska Energia. W tej edycji wzięło udział 26 pracowników Grupy TAURON. …
ENERGA-OPERATOR zapewnia, że dostawy prądu zostaną utrzymane, a awarie będą usuwane. – Nie jest możliwe, aby z powodu odmiennych zdań co do możliwości realizacji wszystkich oczekiwań związków zawodowych, nasi
Dobiega końca usuwanie skutków huraganu i śnieżyc, które stały się przyczyną masowych awarii na terenie obsługiwanym przez spółkę (1/4 powierzchni kraju). Spółka zakłada, że do wieczora usunięte zostaną awarie ciąg
Rusza druga odsłona kampanii edukacyjnej ?Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie?. Ministerstwo Skarbu Państwa uruchamia ogólnopolski program edukacyjny skierowany do indywidualnych inwestorów giełdowych. Będą oni mogli uc
SMS o treści AWARIA pod numer 3991 lub skorzystanie z prostego formularza internetowego formularz zgłoszeniowy (strona dostosowana do urządzeń mobilnych) są najskuteczniejszymi sposobami zawiadomienia Energa-Operator o awarii. P
Gdański oddział ENERGA Operator w 2010 r. przeprowadził inwestycje modernizacji i rozbudowy sieci energetycznej na kwotę ponad 230 mln zł. Prace obejmowały też stworzenie infrastruktury energetycznej pod obiekty powstające i od
Cenne wyróżnienie na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2009 zdobyła Energa-Operator. Nagrodzono – ujmując rzecz skrótowo – technologię wykonywania prac pod napięciem